Culoare NEAGRA Disponibila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Culoare NEAGRA Disponibila

    Salut! Astazi am fost sa imi comand un Logan, la Caremil Iasi si am aflat ca incepand cu luna martie exista posibilitatea alegerii (non)culorii negre...momentan nu este prezentata pe site-ul Dacia, dar in curand va fi.

    Daca am postat gresit, rog moderatorii sa ma scuze si sa mute unde cred de cuvinta.

  • #2
    interesantttttttt, in sfarsit s-au gandit sa bage si ei culoarea neagra in paleta de culoriiiiii !!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #3
      Da ar fi bine sa bage culoare neagra. Va dati seama cum ar arata un logan negru cu folie neagra complet fata - spate. Daca era negru cand mi-am luat eu masina, sigur as fi ales. Acum sa vedem cat de pretentioasa va fi .....
      sigpic

      Comment


      • #4
        Neagra era in categoria vopsele metalizate....din pacate eu nu am comandat neagra caci nu toti din casa "vedeau" masina neagra la fel de bine ca mine...pana la urma am luat GRI platine...in 5 saptamani ar trebui sa vina masina.

        Comment


        • #5
          salutare este frumoasa culoare neagra dar si pretentioasa
          Powered by LSS
          http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

          Comment


          • #6
            si eu am gri platine e superba culoarea dupa fiecare spalare ma minunez cat de bine arata, sa te bucuri de ea teodormircea

            Comment


            • #7
              daca chiar s-ar introduce culoarea neagra ,ar fi super ok,dar va fi pretentioasa ,in general masinile negre sunt pretentioase la spalare,am lucrat intr-o spalatorie auto si cand aveam o masina neagra era ca un cosmar sa o faci perfecta ,asta pe vremea cand lucram eu ,acuma nu mai stiu daca s-a schimbat ceva

              Comment


              • #8
                Culoarea neagra e super , sa speram ca se baga in paleta de culori logan.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  mai era un banc
                  de ce nu se vopsesc trabanturile negre?
                  sa nu se incurce cu mercedes
                  sigpic Alexandria

                  Comment


                  • #10
                    Culoarea neagra este disponibila sigur, puteti vedea pe site-ul Dacia, cand configurati un Logan PH2, ca exista negru in paleta de culori.

                    Comment


                    • #11
                      In sfarsit...si eu daca era neagra, imi luam neagra. Cred ca arata super, masina neagra cu folie, suspensii sport, jante aliaj...
                      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                      Comment


                      • #12
                        Super. Cred ca voi trece pe la dealer sa vad cum arata.
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • #13
                          este frumoasa culoarea negra dar vara fara AC te prajesti in ea
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Este o culoare eleganta,atunci cand e curata.Se merita sa ai Logan negru,daca ai si garaj.Daca stai la casa si ai posibilitatea s-o speli in curte e si mai bine.Si eu ma gandeam la gris platine,dar am ales bleu mineral din cauza prafului,stau la bloc si nu am garaj si e o culoare mai "vie" decat acest gris platine,da mai bine la soare,combinat cu stralucirea oglinzilor de la faruri si cu cromul din exterior.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Confirm si eu ca se poate comanda culoarea Noir Nacre incepand de saptamana trecuta si livrarile au inceput deja.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google