Troncanit Sub Volan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nashpa ..

    Originally posted by CataLiNNN View Post
    Nu are nici cea mai mica legatura reglajul pe inaltime cu problema ta.
    Totusi,daca iei mereu gropi,si gropi mari,cum vrei sa nu se simta?
    Din pacate gropile (in mare masura) nu am posibilitatea sa mi le aleg
    Acum sa nu crezi ca locuiesc pe santier ... Vorbesc de acele gropi traditionale care traiesc in deplina comuniune cu romanul si pe care nu stiu daca exista vreun conducator auto autohton sa nu le cunoasca.

    Din cate inteleg, ar fi normal sa sa simta la logan unele socuri in volan ...
    Ok, ce sa mai zic, o sa ma obisnuiesc cu ideea ... la vechiul opel 1993 nu se simtea nimic ...

    Oricum, merci ca m-ai "linistit"

    Comment


    • #17
      asa am avut si eu ,un troncanit si scartait cand mergeam pe drum mai prost si a fost devina un cap de bara pe stanga,l-am schimbat,am mai strans cateva suruburi de la bara si nu se mai aude deloc,merge ca noua

      Comment


      • #18
        Nu vreau sa te sperii.Gropile mici,de zii cu zii sa le zic asa,nu ar trebuii sa le "simti in maini".Ideea era ca nu se datoreaza reglajului pe inaltime.Bafta.

        Comment


        • #19
          Originally posted by CataLiNNN View Post
          Nu vreau sa te sperii.Gropile mici,de zii cu zii sa le zic asa,nu ar trebuii sa le "simti in maini".Ideea era ca nu se datoreaza reglajului pe inaltime.Bafta.


          Troncane cam 6/49
          Cat despre capetele de bara .. la aproape 10.000 km, chiar nu le baniuesc a fi uzate.

          Tineam minte un post (pe care acum nu-l gasec) ... ceva cu caseta de directie si nu stiu ce bucsa?! de teflon care ar fi "buba" in simptome de genul asta.
          Sau chestia asta era valabila doar la cei cu MPI fara servo?
          Nu mai retin ... nu mi-am luat lecitina

          Comment


          • #20
            la mine se aude ca niste pocnituri in volan .. afara nu se aude nimic doar la interior
            Its just a car ...

            Comment


            • #21
              Poate e aceeasi problema ca in topicurile astea:
              Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord

              Probleme tehnice Logan : probleme motor,probleme cutie viteze ,probleme ambreiaj ,probleme frana ,probleme bord

              Comment


              • #22
                eu nu cred ce e de la plastice sau alte minuni
                mie imi este dus cica 'ax volan'-se manifesta prin joc in volan sunete pe drum rau si pocnituri cate o data

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google