Sandero MCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandero MCV

    Sandero MCV

    PS: Poze luate de pe patru tuning (www.*******.ro)
    Attached Files
    ...de doi lei :p

  • #2
    mie unu' nu-mi place sandero in general doar spatele, deci la mcv e la fel .. nu imi place
    nu`i pe gustul meu
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      Frumos dar nu stiu daca se merita sa bagi atatia bani in modificari in loc sa cumperi un sandero!

      Comment


      • #4
        Sincer nu-i vad utilitatea. Il fac sa concureze cu cine? Cu Logan MCV?

        Comment


        • #5
          nici nu a bagat bani in elementele de caroserie si faruri+ce mai trebuia pe acolo. daca a facut pe casco bravo lui. dar eu stiam ca spoilerul de sandero e putin mai mic decat cel de logan(pentru ca pe logan nu calca bine prelungirea de sub bara de pe sandero).
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            interesanta modificare sincer nu-mi trecea prin cap asa ceva si e si frumos dar acum ma intreb ce scrie in actele masinii dacia logan sandero mcv?!?!?!

            Comment


            • #7
              logan mcv scrie. de ce sa scrie sandero? ce crezi ca ala cu supernova care are bot de bmw are in talon bmw? no way si mai e unu tot cu o superba nova parca si are bot de a6
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Pozele sunt extrem de proaste, sunt curios cum a "manarit" potrivirea aripii cu usa:
                1. Nu au acelasi profil la imbinare (si pare ca nici nu se pupa bine fata de usa cu aripa)
                2. Aripa de Sandero are ca si usa, o "amprenta" in locul viitoarei oglinzi pentru "facelift", oglinda pe care acum o "poarta" clio3.
                Mie mi se pare "insailata", si cred ca asa si este...
                Despre aspect...Arata mai bine MCV Ph1!
                In rest, numai de bine, am vazut si Dacia 1300 cu bara de Logan...

                Comment


                • #9
                  ideea ii tare, imaginea acestui mcv cu fata de sandero trebuia sa le vina in minte celor de la pitesti cand sau gandit sa restilizeze ph1,......ph2...eventual daca as da de propietarul acestui mcv as dori mai multe detalii, mie imi place ,o nota de prospetime ,si un aer mai tineresc ..........felicitari propietarului ,poate accede la club ,ii da-l nostru.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #10
                    Cred ca au durat ceva modificarile, ca nu se imbina atat de bine elementele, mai ales aripile, la bara nu e o problema. Mai e problema pieselor din capota care erau in locul farurilor.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      Banuiesc ca s-a luat toata "fata" de la un sandero...ca doar nu au bagat "flexurili" pe suportul bateriei?...

                      Comment


                      • #12
                        Sandero imi place asa cum este , sub forma de MCV , pare ca cineva si-a batut joc de masina aia, mai mult decat trebuia. Seamana prea mult cu MCV Logan, si la fel ca si colegilor , chiar nu vad de ce l-ar fabrica si pe asta.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #13
                          nu o sa il fabrice nimeni. omul care are un mcv s-a gandit ca i-ar da bine un bot de sandero. poate s-a plictisit de cel de logan ph1
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            Astea nu sunt niste poze "spion" cu un viitor model Dacia, ci poze cu o masina modificata.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              Atunci imi cer scuze , nu am stiut,chiar credeam ca e ceva neoficial. Oricum nu-mi place masina asa cum si-a facut-o el . Si banuiesc ca a cheltuit ceva pentru moftul asta .
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google