Logan Ph1 Sau Ph2?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Anul trecut in Iulie eram intr-o situatie asemanatoare cu a ta: aveam 2500 de euro si vroiam un Logan, SH sau nou; Am analizat ambele situatii si in final am luat un credit din banca si un Logan Preference nou Ph2. Personal nu regret deloc alegerea facuta, masina merge perfect si, 0 probleme cu ea pana acum.

    Comment


    • #32
      ...si vara?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #33
        Vara deschide geamu .. )

        si eu eram tot in situatia de a lua o masina SH sau una noua .. Am ales sa-mi iau noua PH2 Laureate . Masina noua e masina noua , cum ti-o formezi asa o ai .. Ideea e ca in ziua de azi trebuie sa aiba AC masina ca altfel vara mori in ea ..

        Comment


        • #34
          Acolo s-a terminat bugetu'
          In Ardeal vara e mai racoare!

          Comment


          • #35
            moshule mai scremete un pic si iati noua. pe mine ma injura toti cunoscutii ca m-am decis sa iau un logan nou : "ce bah fraiere ca la 10 mii de coco iti aduci ceva misto de afara!". masina si femeia se iau la prima mana ;).
            vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

            Comment


            • #36
              Originally posted by PeRuZzI View Post
              Masina noua e masina noua , cum ti-o formezi asa o ai ..
              Nu inteleg ce ai vrut sa spui cu asta ,adica daca bag picioru in ea de la inceput o sa mearga mai repede sau cum? scuze dar nu am inteles...

              Comment


              • #37
                PH2 e mai nou si mai frumos , dar un AC e un "must have" in ziua de azi . Si de preferinta 1.6 ca sa poti sa pleci de pe loc :P
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • #38
                  Originally posted by ion_daniel View Post
                  Nu inteleg ce ai vrut sa spui cu asta ,adica daca bag picioru in ea de la inceput o sa mearga mai repede sau cum? scuze dar nu am inteles...
                  Nu e vorba ca fuge mai repede e vorba de consum , ca daca iei una SH si a fost calarita vai de mama ei o simti imediat la consum..

                  Comment


                  • #39
                    un ph1 laureate e foarte ok din toate punctele de vedere. dar la 5500 euro eu zic ca poti tinti chiar la ambition de prin 2005. Motor de 1,6 a/c si multe altele. Bafta in alegerea ta si mult noroc cu noua ta achizitie oricare va fi aceasta!
                    Ambition

                    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                    Comment


                    • #40
                      am luat noua, am avut si alte masini..oltcit, dacia, break....toate sh pina acum, insa masina noua...e noua. si daca tot a fost noua am si abs , si ac, si gpl-u si 1.6......si credit pe 10 ani... bafta...
                      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                      Comment


                      • #41
                        ma bag si eu in seama aici .. ce e nou.... nou ramane ;) macar sti una si buna. pe urma vezi tu,o dai si iti iei altceva....sh nu ti-as zice sa iei...parere personala.sal

                        Comment


                        • #42
                          Va multumesc mult celor care mi-ati raspuns o sa merg pe varianta Logan ph1 sa aiba aer conditionat,servo directie,abs,1.6

                          Comment


                          • #43
                            ...ca tu-ti iei cielo acuma
                            zi-ne, dom'le ce trocarici iti iei pana la urma, ca vorbiram 3 pagini si nici noi nu mai stim acum...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #44
                              @ Seba, LOGAN o sa imi iau nu CIELO si cred ca o sa iau LOGAN-ul nou... am exclus varianta "ambiance" dar acum "problema" este ca nu stiu ce Model sa iau PH1 sau PH2 sincer imi place mai mult PH1...Pare o masina mai "agresiva" rezistenta,barbateasca dar si PH 2 imi place pare o masina mai moderna mai fiabila...

                              Comment


                              • #45
                                In aceasta situatie am fost si eu,am cautat multe loganuri gasisem unul 1.5 dCi de 85Cp din 2008 Preferance 11500km cu 4500euro,avea omul nevoie de bani sa termine casa mai trebuia sa primesc de la tata 500 euro si il luam dar omul l-a dat.Apoi am gasit multe Loganuri si la unele cereau propietarii si pe masa si pe tasu iar altele erau panarame,si dupa toate astea m-am hotarat sa imi iau nou,am ales 1.4 Ambiance si il astept sa vina.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google