Butuc Usa Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Butuc Usa Logan

    Stiu ca mai exista multe alte topicuri despre controversatul butuc de logan,dar nu de actualitate,am masina fara butucul din dreapta de vreo 2 saptamani si cel din stanga care este inca functionabil dar am tabla indiota in dreptul sau,m-ar interesa cine ar avea un butuc de vanare,pe cel din dreapta care imi trebuie mie l-am refacut dupa cheie eu(ca numai se invartea) dar arata jalnic tabla aceea care este la suprafata...mi-au spart masina nenoricitii pentru nimic...dar s-au gandit sa i-a roata de rezerva si 3 braduleti mirositori de 1 leu bucata. Aveam adidasii in spate care erau noi,aveam fata de la dvd sub scaun(n-au gasit-o) au incercat sa scoata dvdul dar se pare ca la cat de drogati erau nu au reusit(spun drogati ca nu au vazut nici fata sub scaun si nici nu au furat din portbagaj aspiratoru si trusa de scule).

  • #2
    exact asa am patit si eu ,la fel la fel ca la tine mi-au stricat butucul din dreapta s-a indoit tabla si mi-au furat rezerva .Si eu caut butuc pt usa din dreapta .Cred ca au spart masinile exact pt rezerve

    Comment


    • #3
      Originally posted by lungu Dan View Post
      exact asa am patit si eu ,la fel la fel ca la tine mi-au stricat butucul din dreapta s-a indoit tabla si mi-au furat rezerva .Si eu caut butuc pt usa din dreapta .Cred ca au spart masinile exact pt rezerve
      Presupun ca le trebuia rezerva,oricum usa din dreapta se sparge cel mai usor daca nu stiai la mine cel putin nu au fost pro ca au incercat si la stanga...nu au reusit si au finalizat prin dreapta.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google