Ediţia “de Lux” Dacia - Black Line

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dacia nu a simtit criza datorita programului Rabla din Germania, unde se aloca 2500 E pentru o rabla, nu din alte motive. Aia cu 2 salarii isi luau o masina, normal ca le-a convenit.

    Comment


    • #17
      odata cu black line dacia putea scoate noi imbunatatiri , astfel ar fi avut un impact mai mare lansarea noilor masini . editia black line ca si editie de lux ar fi trebuit sa fie superioara din toate punctele de vedere a editiei de varf a dacia , logan prestige.
      prostia nu doare dar se plateste

      sigpic

      Comment


      • #18
        de ce sa fie superioara ? easy si cu abs+ cum au fost ?

        Comment


        • #19
          intre o editie de lux si una de serie trebuie sa existe niste diferente pentru ca altfel editia de lux nu mai este de lux.
          prostia nu doare dar se plateste

          sigpic

          Comment


          • #20
            exact. black line ca editie speciala [limited ed. sau nu] nu trebuie sa fie de top, ci doar o alternativa [variant] la versiunile standard. poate fi luata ca o "gura de aer proaspat".

            cat despre culoare, inainte credeam ca va arata bine pe negru [in ideea ca mai toate masinile de lux in special, cele medium -> full size arata super pe negru], dar loganul imi pare prea micut totusi sa prinda bine si sa fie impunator pe negru. deci nimic special pentru mine.

            Comment


            • #21
              si easy a fost o super afacere. de ce nu ar fi si "black line"? totusi s-au ferit sa mai ofere si "easy' din nou, ca ieseau prea tare in pierdere..

              Comment


              • #22
                astia de la Dacia au planuri mari sa vedem ce iese poate ceva cu bun gust
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • #23
                  arata incredibil de frumos... dar consola centrala inca nu e schimbata...pacat mare
                  sigpic
                  Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                  Comment


                  • #24
                    Oameni buni de unde si pana o scoateti pe asta "editia de lux" ?!!? e o varianta de echipare ca oricare altele, nici vorba de editia de lux.
                    Ce e deosebit la varianta asta e satelitul ala de comanda pe volan, cd-playerul care e altul, tapiseria si interiorul care nu stiu daca se vede prea bine in poze dar e un gri mai inchis la manerele usilor si la aeratoare.
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • #25
                      Si echipat mai slab decât Prestige!

                      Comment


                      • #26
                        stupoare. pe site-ul dacia.ro apare la configurator aceasta 'echipare' black line. a disparut insa versiunea LOGAN ... de ce oare?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #27
                          versiunea LOGAN inca mai este valabila. iar editia black line era de cand am facut topicul, chiar si cu mult inainte de a-l face.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            scuzele mele. acuma am observat ca e pe la mijloc.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #29
                              de fapt editia de lux `nu este de lux ci un alt nivel de echipare( un bastard intre laureate si prestige) asa ca avem aceiasi marie doar ca are alta palarie.
                              in afara de denumirea pompoasa nu ofera nimic de lux sau special.
                              prostia nu doare dar se plateste

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                super loganul pe negru...mi-ar placea sa am asa ceva...cu niste jante negre cum am acum si cu folie..pfff super smeck

                                1.6 MPI 8Vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google