SMD Vs LED Vs BEC W5W

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SMD Vs LED Vs BEC W5W

    trebuie sa primesc si H4 SMD si H11 tot SMD ... Pozele au fost facute cu telefonu 2MP ... oricum se vede clar diferenta ... iar doua poze dintre ele sunt facute cu night mode ON ... W5W 25 SMD-uri pe un singur bec ...
    Attached Files

  • #2
    multumit de ele?

    Comment


    • #3
      da ... eu zic ca se merita ;)) ... pot merge noapte prin oras numai cu pozitiile ... bat destul de tare in far ... si pe jos o idee mai buna decat cele din fabrica :P

      Comment


      • #4
        am si eu cu 13 leduri pe bec de asta zic; si eu sunt multumit de ele; dau bine cu xenoanele

        Comment


        • #5
          eu am halogen ... si cand le dau drumu halogen + pozitii SMD parca sunt becuri de ala de la bazar cu sticla albastra )) .... acuma astept sa-mi vina H4 si H11 ca sunt tare curios sa vad dak sunt bune de ceva ... ;)

          Comment


          • #6
            uite o poza cu ce am is ca primul de sus
            Attached Files

            Comment


            • #7
              cat ai dat pe ele ... astea sunt
              Attached Files

              Comment


              • #8
                pe pereche 35 lei..tu?

                Comment


                • #9
                  da, dar in far nu prea se merita, multi colegi spun ca ramai "chior" si decat sa dai bani degeaba pe ele... mai bine ia mai intai h11 pentru proiectoare si fa o comparatie, daca sunt mai puternice, ia si h4
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    romeo-alex - 10 $ perechea cu totu ... transport tot

                    nicu_rcn - trebuie sa-mi ajunga si H11 si H4 ... debea astept sa ajunga

                    Comment


                    • #11
                      acum, asta este, cand le pui pune si tu niste poze de comparatie, noaptea din interiorul masini. pe mine ma intereseaza cele de la proiectoare
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        am de rezerva un set;;carcoteli ,,oricum is mai bune decat "lumanari" asa-i raz?

                        Comment


                        • #13
                          desigur ... o sa fie cam greu sa le pun noapte ... dar fac un efort sa vada lumea ... :P sa se convinga daca se merita sau nu ;)

                          da da romeo )))))
                          Last edited by nt90raz; 31 March 2011, 17:33. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            ai un set h11 cu smd.uri, daca da, cate smd.uri sunt intr.un "bec" si la ce bani le dai?
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              pai H4 68 SMD-uri ... am dat pe pereche 9.86 $ cu totul numai trebuie sa te duci la posta sa le ridici ... si H11 68 SMD-uri tot 9.86 $ perechea ... si crede.ma ca nu fac comert cu astea ..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google