Dacia Logan 1.6 105 CP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    In functie de cati km faci iti scoti diferenta cam in 2 -3 ani, chiar si asa eu cred ca se merita dci-ul.

    Comment


    • #32
      Noi ne dam cu parerea, spunem argumente, ne certam chiar, dar printisorul care a inceput topicul si care ne cerea parerea cred a si uitat de el.

      Comment


      • #33
        Originally posted by parpales View Post
        In functie de cati km faci iti scoti diferenta cam in 2 -3 ani, chiar si asa eu cred ca se merita dci-ul.
        zise cel care a cumparat benzinar .

        Comment


        • #34
          si eu am cumparat benzinar+gpl si acu stiu ca defapt mi-ar fi placut mai bn un dci de 85 cp.

          Comment


          • #35
            Originally posted by bogdan.i View Post
            si eu am cumparat benzinar+gpl si acu stiu ca defapt mi-ar fi placut mai bn un dci de 85 cp.
            Altul cu diesel spunea ca prefera gpl

            Comment


            • #36
              Originally posted by pstefan View Post
              Intrebarea e daca merita 1500 euro in plus dieselul fata de benzinar. Mie mi se pare cam mult.
              E cam mult dar e muult mai placut la condus ca un 16v, am condus si 16v euro 4 remapat si trage foarte bine sus. Dci-u e mai placut la condus iar la drum lung as alege fara ezitare dci-u, eu unul cu mpi-u nu prea ies la drumuri lungi, iau dieselul desi pe gaz ies mai ieftin.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #37
                tragem cortina ...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google