Ce Firma Este Cd playerul?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Firma Este Cd playerul?

    salut!

    ce firma este cd playerul din poza?

    multumesc anticipat!
    Attached Files

  • #2
    daca nu ma insel este blaupunkt
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • #3
      Da e Blaupunkt.

      Comment


      • #4
        Este CD-ul care se punea pe Logan PH1 si este marca Philips

        Comment


        • #5
          cd-ul e de ph1
          sigpic #

          Comment


          • #6
            ufff...m-as fi bucurat sa fie blaupunkt. am pe logan blaupunkt si are o receptie su[er si voiam sa iau unul pt in casa. nu cred sa bata philips blaupunkt-ul ca receptie

            Comment


            • #7
              si eu zic ca este tot blaupunkt dar sau pus si unele philips pe logan

              Comment


              • #8
                garantat 100% blaupunkt se poate conecta la el comanda de volan pe care o am eu de vanzare
                My ride

                Comment


                • #9
                  Toate aparatele montate din fabrica pe Ph1, fara fata detasabila, sunt Philips!
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • #10
                    garantat 100% este philips, incepand cu ph2 au inceput sa puna blaupunkt

                    Comment


                    • #11
                      Indiefrent ce este, are numai integrate Philips in el. Iar receptia radio este de axceptie, mult superioara oricarui radio auto pe care l-am auzit.
                      Pe partea de radio, Blaupunkt-ul cu mp3 este la pamant fata de cel prezentat in poza.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • #12
                        modelul acela cu , casetofon , i se poate atasa comanda pe volan/langa volan/langa stergator - gen reno megane modele acelea din 2004 parca?(tot philips casetofon)
                        Last edited by phoenix; 26 August 2011, 22:12.

                        Comment


                        • #13
                          cd-playerul din postul 1 e blaupunkt toata ziua. am avut asa unul pe logan ph1 din 2006, scria blaupunkt pe spate. chiar si-n cartea de "muzica" a masinii scrie ca e blaupunkt. daca simtiti nevoia sa va convingeti, cititi manualul de utilizare al masinii sau intrebati la vocea clientului.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #14
                            are dreptate SEBA, e blaupunkt, am manualul la el si scrie clar ca e blaupunkt, asta il am si eu in masina, dar nu sunt deloc multumit de el... foarte slaba calitate...insa pe criza asta nu sunt bani de altul
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • #15
                              are avantajul mersului 15min fara contact pus si a functiei speed, pe care mp3-urile ce l-au urmat pe ph2, n-o mai au.
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google