Logan Revandut La Dealer!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Revandut La Dealer!!

    Am un Logan Preferance de 1.4 din decembrie 2006, am 48000 mii km vopsea metalizata, in stare buna, toate revizile facute la reprezentanta, as dori sa stiu dealerul cam cat ofera pe un logan ca al meu, pentru ca as dorii sa il dau pe al meu si sa pun restul de diferenta pentru un Prestige! Multumesc anticipat pentru orice informatie!
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

  • #2
    Vezi ca ia gresit titlul "REVADUT"

    Comment


    • #3
      Pai dc nu te duci direct la dealer si vezi cat iti da
      sigpic

      Comment


      • #4
        Iti da mult mai putin pe el
        decit daca lai vinde tu in piata... Eu am fost la dealer si in primu an al masini pierzi cam 3000 de euro cum am fost eu
        sigpic

        Comment


        • #5
          Sa sti ca nu merita sa il vinzi la dealer. Cred ca iti da cam 2000euro pe el. Chiar daca e in stare buna pierzi cam 2500-2700euro pe an din valoarea lui. Mai bine dai anunt pe net si in ziare si primesti mult mai mult ca la dealer.
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #6
            Un prieten de famile are tot un logan de prima versiune, tot din 2006, sa dus la reprezentanta si a primit 4900 pe el! Daca as primii 5500 l-as da, da nu cred sa dea atata) mai bine ma duc la Piata cu el
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • #7
              Pe un Preference iti dau in jur de 4000-4500 euro.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                Eu am Ambition 1.5 DCI .E full option.A fost 10.000.Am fost tot asa..Sa o dau la dealer..Imi ofereau 4000 ) ..Omul care mi-a zis stia ca nu merita..Si a zis sa o vand in piata ca scot si 8000.Aveam 15000 km atunci
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • #9
                  Eu am fost la dealer, am un laureate 1.4, cumparat 2007, 24000 km, mi-a oferit 17 000 ron, aproximativ 4700 euro. ( am facut asta din pura curiozitate).
                  Deci tu cu preferance sa te astepti la f putin.
                  ps: i-am spus celui care a evaluat-o, ca decat sa i-o dau in banii aia, mai bine merg cu ea pana crapa si dupa o dau de pomana.

                  Comment


                  • #10
                    Sa fii pregatit,pt ca toti se vor lega de faptul ca nu ai ac.Am trecut prin asa ceva.Eu am avut Preferance 1.6 mpi.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #11
                      Ac?Daca nu ai aer conditionat se leaga de tine?...

                      Sry..ma gandeam la thread-ul cu ITP ..) ..My bad..

                      Normal ca-i scade valoarea fara ac!
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • #12
                        Daca o dai la dealer cu siguranta obtii un pret mic.Am fost cu Megane-ul lui taicamiu la dealer sa dea Megane-ul + $ sa ia o Laguna , si dealar-ul i-a spus ca mai bine o vinde pe piata libera pt. Ca obtine un pret mult mai bun.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google