S-a Deschis Capota In Mers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    colegul,mergi cu contractul de casco la un avocat si vezi ce te invata.pierzi pretul unei consultatii la avocat dar macar sti exact ce poti sau ce nu poti sa faci referitor la casco.daca te iei dupa ei(asigurarile),nu ti-ar da niciun ban,doar vor sa ia...

    Comment


    • #17
      update: ieri a fost dfepus dosarul. Am fost suant de la service ca nu s-a aprobat. Am sunat la groupama la bucuresti si tipa a inceput sa se isterizeze ca cum vreau eu sa se rezolve asa de repede, ca inca se asteapta, ca sunt dosare pe rol etc. I-am zis ca mi-au comunicat de la service, mi-a zis ca nu am inteles bine si ca sa revin peste o saptamana. Acum ce sa inteleg ca cel dew la service a vrut sa scoata niste moloz cumva si tine neaparat sa platesc eu din buzunar dauna?
      sigpic

      Comment


      • #18
        parerea mea este ca trebuia sa stai langa masina cand a venit inspectorul de la asigurari si sa vorbesti cu el, poate ii dadeai ceva lui si iti aproba dosarul. se poate ca cei de la service sa iti spuna ca a fost refuzat numai ca sa ia bani din doua directii, doar suntem in romania.
        Last edited by 77sky; 20 July 2013, 10:32.

        Comment


        • #19
          eu zic ca service-ul e mai bucuros sa ia banii pe reparatie de la asigurari decat de la persoana fizica, deoarece pot incarca factura mai mult cand plateste firma de asig.

          Comment


          • #20
            Da, numai ca de la asigurari iau banii in cel mai bun caz dupa 60-90 de zile, pe cand de la client iau banii cand acesta ridica masina.
            Si eu cred ca trebuia intervenit la inspectorul de dauna.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google