Kit Transmisie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kit Transmisie

    Salut,

    De ceva vreme am un scartait si am fost la service si mi-au zis ca trebuie sa schimb curea alternator + rola intinzatoare. Am gasit aceasta oferta: http://www.piesenet.ro/Kit-Accesorii-Logan-Benzina.
    As avea vreun motiv sa cred ca piesele n-ar fi originale? Cineva mi-a zis ca ar fi prea ieftine.

    Ms.

  • #2
    Cine ti-a zis ca sunt prea ieftine ?? reprezentanta ??
    Site-ul mentionat de tine e destul de serios , eu avand mai multe comenzi luate de la ei si nu am fost dezamagit.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #3
      pretul este bun tinand cont ca este fara pompa de apa

      Comment


      • #4
        Ai grija ca sunt mai multe tipuri de galet. Sa te uiti foarte bine la model, sau poti lua codul.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by cornel-adrian View Post
          Salut,

          De ceva vreme am un scartait si am fost la service si mi-au zis ca trebuie sa schimb curea alternator + rola intinzatoare. .
          Pretul e bun. Doar daca ai AC, merge kitul pe care l-ai prezentat.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #6
            ms de ajutor. l-am luat, pare totul ok. Cutia avea un soi de holograma pe ea. L-am si montat si e totul ok, nu mai scartaie.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Bullet View Post
              pretul este bun tinand cont ca este fara pompa de apa
              Ce legatura are pompa de apa cu kitul de accesorii?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google