Scoaterea Playerului - PH 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scoaterea Playerului - PH 1

    Pentru scoaterea playerului cel mai simplu e să se dea jos masca cu butoanele de geamuri, blocare uşi şi avarie, are doar câteva cleme de prindere prin presare.
    Se poate vedea in poze că în dreapta și în stânga playerului nu există pereți de plastic.
    Cu miscări uşoare stânga-dreapta către spatele maşinii se va scoate uşor playerul fără nici un fel de cleme speciale.

    PS:
    Despre clemele de pe conturul măștii din a treia poză zic eu: e DESPRINDERE din cleme, nu DEMONTARE la care să folosești unelte , chei sau alte chestii. ( cea din imagine e spatele unei măști pentru player 2DIN )
    Attached Files

  • #2
    Prea multe operatiuni...scoatere ornament de pe consola centrala (laureat, prestige) scoatere masca, se pot rupe cleme, zgarii fata, dai unghiile peste cap, etc. cand poti sa scoti fata playerului si apoi cu doua sarme (diametru de 3 mm) indoite in forma literei ”U” sa introduci in orificiile de pe lateral (unde a fost fata playerului). Sarma este lunga de 20 cm si capetele sunt apropiate la aproximativ 3 cm. Eu am asemenea sarme si ”mi-l fur” in 3 secunde.

    Comment


    • #3
      se poate scoate radiocasetofonul original folosind una sau doua tije de inchidere centralizata.foarte simplu si fara dat masca de consola jos.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google