Explicatii note aditionale /coduri piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Explicatii note aditionale /coduri piese Logan 2

    Bună ziua si scuze daca am greșit categoria. Cum are legătură cu Logan 2, am zis sa întreb aici. Am căutat și pe forum, și pe net, și nu am găsit rezolvarea la o „bubă” de-a mea. Am căutat nite coduri pentru piese pentru un Logan 2 și am ajuns (printre altele) aici. Acolo sunt niște coduri de genul Additional to Limited Edition =ENPD01, commercial version = SAN713 și altele. Întrebarea mea este: de unde pot afla ce anume înseamna astea? Adică SAN713 inseamnă (de exemplu, nu inseamna chiar asta) ca are senzor de presiune in roata sau senzori de uzura la placute. LA Loganul vechi aveam placuta ovala unde scria tot, era optiune si in Dialogys, o completai si le baga automat in detaliile masinii. La asta nou nu mai am si m-ar interesa. Ceva cam cum sunt explicate codurile de caroserie/tipuri de masini aici. Nu vreau neaparat codurile pentru piese, pe alea le stiu/le pot afla, vreau doar sa stiu ce anume inseamna prescurtarile alea, din care e plin si Dialogys-ul. Mulțumesc anticipat si scuze pentru greselile (neintentionate) posibile.

  • #2
    ENPD01 nu se vinde în ROmânia cel puțin pentru X52. SAN713 e Sandero normal, VSUVE e Stepway
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      Ok, mersi mult. Ma interesa si unde as putea gasi explicatii despre toate astea, si in Dialogys sunt multe prescurtari de genul asta cand cauti piese /coduri de piese si cateodata nu stiu exact la ce se refera...

      Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google