Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anuleaza comanda si dai alta de prestige, mai ales ca nu ai ridicat-o.

    Comment


    • La Prestige mânerele interioare cromate(alea folosite pentru deschiderea ușilor)acum sunt negre, ha.. ha.. ha.

      În altă ordine de idei, pe niște Stepway-uri fabricație 09/2015 am găsit RES(Remote engine start) pe UCH ceea ce e foarte bine, mai adaugi un BIC și un Medianav EVO(dacă nu are EVO) și ai RES.
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Si mai nou au si o noua culoare, care mi se pare superba... brun tourmaline...

        Comment


        • Cred ca am sa fac asta...sa vb cu new dealer-ul. Nu de alta, dar masina mea deja este ajunsa in reprezentanta.

          LE: Am sunat la dealer...si se pare ca ei nu stiu inca nimic de Prestige cu motor 0.9 tce
          Last edited by bolovan; 30 May 2016, 13:06.

          Comment


          • Originally posted by danutz89 View Post
            Si mai nou au si o noua culoare, care mi se pare superba... brun tourmaline...
            E din aprilie aparuta!
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Ce vesti "triste" pentru cei care deja au comandat masina si trebuie sa astepte inceprerea programului rabla pentru a o ridica ... Eu unu astept rabla aia o data si iau masina comandata si gata fara prea multe batai de cap ... ca deja am 1 luna de cand stau pe bara

              Comment


              • aia acuma o lalaie cu tine, ca nu stiu ca bla bla... Pai e pe configurator, ce anume nu stiu ei ?! Vor sa te faca sa-ti iei masina care ai comandat-o cu toate ca nu o mai vrei, anuleaza si ia-ti Prestige

                Comment


                • Trebuie sa cer aprobarea consoartei...ca trebuie sa steptam vo 30 zile dupa noua masina...si ne cam da planurile peste cap.

                  Comment


                  • Daca se poate schimba comanda si daca esti dispus sa platesti diferenta, eu zic ca merita asteptarea. Toata treaba e aerul conditionat automat (de-ar fi pus separat aceasta optiune si nu alaturi de jante, navigatie si ce mai ofera in plus, era foarte bine, insa chiar si asa, ai o masina mai dotata).

                    Comment


                    • Pai nah...400 euro...nu-i o diferenta asa de mare. Singura problema-i ca se lungeste estrem de mult perioada de asteptare.
                      Sincer, faptu lca are jante de AL din punctul meu de vedere este un minus (nu stau toata ziua lsa ma uit la ele...si eu cicul destul de mult si pe drumuri mai rele).

                      Masina curenta (care-i in curte la dealer)...are navigatie, cruise control etc. Doar aerul conditionat automat imi lipseste pe ea.

                      Comment


                      • Daca nu ii simti lipsa aerului conditionat automat, ia-o pe cea pe care ai comandat-o. Insa, eu, daca as fi in locul tau si s-ar putea schimba comanda, as lua Prestige. M-am plicstisit sa tot umblu la climatizare, mai rece, mai cald, ba nu gasesc temperatura pe care o vreau etc.

                        Comment


                        • era si cazu sa faca varianta prestige cu toate motorizarile, doh, le-a trebuit cat? 1 an-2...in fine, din pct meu de vedere dowgradu vizual nu e de bun augur (fara jante pe 16 si fara faruri duble) dar asa e la dacia: introduc ceva nou si scot altceva...probabil sa nu arunce preturile in aer

                          Comment


                          • Ai uitat sa specifici si butoanele pentru geamuri pe conosla pentru geamurile din fata si intre scaune jos pe tunel pentru geamurile spate. naspa

                            Comment


                            • Pe site scrie altceva:
                              - geamuri fata electrice, cu impuls pe partea soferului, insa nu se specifica unde sunt amplasate;
                              - geamuri spate electrice (comenzi pe portiere usi spate + consola centrala). De aici trag concluzia ca se pastreaza comenzile geamurilor fata pe usile fata, iar comenzile geamurilor spate sunt amplasate pe consola centrala, de unde pot fi actionate de sofer si in spate, sunt amplasate pe usi.
                              Attached Files

                              Comment


                              • inteleg ca butoanele de pe portierele spate sunt dublate pe consola centrala?? f tare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google