Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la jumatatea lui Martie e gata masinuta mea. Treaba nasoala e ca nu ma primit nici pana in ziua de azi bonul de comanda (cel care sa includa si tichetul rabla) ... pt a plati avansul de 5% . Nici nu stiu ce sa mai cred .... mai ales ca eu pe 3 plec o saptamana ....... deci parca o vad in parcare dupa ce vin din concediu )))

    Comment


    • La fel si la mine @andu_4all masina e gata din aprilie si tot asa nu am primit nici un semn sa ma duc sa repaltesc avansul...

      Comment


      • Nu asteptati sa va sune dealerii pt. ca sunt foarte ocupati ,mai bine sunati voi si tineti-va de ei eu asa am facut.

        Comment


        • Eu o sa ma duc maine...

          Comment


          • Astazi am replatit avansul.sper ca pana pe 01.07 sa o ridic

            Comment


            • Eu am sunat. Ca nici pe mine nu ma sunau. Asa de solicitati erau ca nici nu mai stiau pe cinr au anuntat si pe cine nu. Acum 1-2 saptamani asa o sa fie. S-au steans prea multe dosare. Deh...guvernul a amanat prea mult

              Comment


              • In cazul asta luni cred ca ii fac o vizita . Eu la telefon deabea daca pot sa o intreb ceva .... pt ca îmi spune ca are mult de treaba .... maine o las poate poate imi trimite bonul "vietii" ... Offf daca il ascultam eu pe tata cand a zis: hai sa o luam daca tot nu ne mai incadram in porgram .... acum aveam masina de ceva vreme ....

                Comment


                • Eu maine la cel tarziu 10 sunt acolo la ei sa vad ce au mai facut si o sa insist pana o sa inceapa ceva... @andu_4all unde ai tu masina in Bucuresti, la ce dealer? Eu o am la Adras pe str. Brasov Sector 6...

                  Comment


                  • Aveti idee un Laureat 0.9 TCe cu ce anvelope vine (brand/model) ? Eu probabil la inceputul lunii o sa il pot ridica...
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu stiam ca vin cu continental dar saptamana trecuta am vazut la reprezentanta un sandero prestige cu goodyear

                      Comment


                      • Pana mai acum o luna cred, veneau cu continental, dar acum noile modele vin cu anvelope GoodYear 185/65/15.

                        Originally posted by LifeDrainerRO View Post
                        Aveti idee un Laureat 0.9 TCe cu ce anvelope vine (brand/model) ? Eu probabil la inceputul lunii o sa il pot ridica...
                        Depinde cand ai facut comanda la masina si cand a fost fabricata..
                        Last edited by danutz89; 23 June 2016, 23:23. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Continental e pe jantele pe 16. Pe cele pe 15 e Goodyear. Eu am avut Goodyear pe cea din 2012 și m-au ținut 120.000km. Cea de acum vine cu Continental.
                          sigpic

                          Comment


                          • Depinde de lot probabil. Am vazut pe modele din 2013 Continental, si acu pe astea noi acum vreo saptamana am vazut goodyear...

                            Comment


                            • Eu zic ca e mai ok Goodyear.
                              sigpic

                              Comment


                              • În 2013 au fost loturi cu continental și goodyear, depinde de lot.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google