Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine a inmatriculat recent in TM? In cat timp au primit numerele definitive de la depunerea actelor?
    La mine s-au depus actele joi parca. Si inca n-am primit numerele (numere preferentiale)

    Comment


    • Originally posted by aris86 View Post
      ... De stat la coada, tot nu o sa scapi.
      Macar sa nu stau 4-5 ore.


      via Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by bolovan View Post
        Cine a inmatriculat recent in TM? In cat timp au primit numerele definitive de la depunerea actelor?
        La mine s-au depus actele joi parca. Si inca n-am primit numerele (numere preferentiale)
        Cand ai depus actele,nu ti-au spus cand sa vii?
        Eu am depus actele intr-o Miercuri si Vineri dimineata le-am ridicat(numerele si talonul).
        Vorbesc de Pipera Bucuresti.
        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

        Comment


        • Nu am depus eu actele. N-am apucat sa umblu dupa ele. Ma omoara astia cu lucru (m-am si certat cu ei...in contractul meu lucru scrie ca trebuie sa fiu prezent 8 ore/zi la servici..nu sa le muncesc...).

          Comment


          • eu am depus actele pentru numere la Ploiesti pe 27.07 si iau numerele pe 5.08. (sper). I-am scris prefectului...nu sunt zdraveni la cap: 9-10 zile pentru 2 table.
            O bataie de joc. Scuza lor a fost ca sunt multe cereri, dar conform statisticilor lor sunt cu 10% mai mult decat anul trecut. Incompetenta extrema.

            Comment


            • Pai cu fiecare 1% mai multe cereri...inseamna cu 10% mai multe pauze de cafea...normal ca se dubleaza timpul
              Eu ieri am ridicat numerele. Actele au fost depuse Joi.

              Comment


              • Acum sunt eu la coada la depus actele. De 15 minute de cand am venit nu m-am miscat. 15-25 de minute/persoana. Am vreo 25 de persoane in fata.
                Astia cam fura netul [emoji2] dispare semnalul.
                Vine cineva si ma intreaba daca sunt ultima persoana. [emoji15] Pai am ajuns ultima persoana?? [emoji1]
                I-am raspuns: ba tu esti ultima persoana! [emoji1] [emoji1]

                via Tapatalk

                Comment


                • Daca ai 25 de persoane in fata stai lejer pana diseara. Sorry Fanez

                  Comment


                  • Mai am exact 20 de persoane si maxim o ora jumate la dispozitie.

                    via Tapatalk

                    Gata. Am plecat. Marti abia iau numerele (la rand).

                    via Tapatalk
                    Last edited by Fanez; 3 August 2016, 11:54. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Originally posted by meme10 View Post
                      eu am depus actele pentru numere la Ploiesti pe 27.07 si iau numerele pe 5.08. (sper). I-am scris prefectului...nu sunt zdraveni la cap: 9-10 zile pentru 2 table.
                      O bataie de joc. Scuza lor a fost ca sunt multe cereri, dar conform statisticilor lor sunt cu 10% mai mult decat anul trecut. Incompetenta extrema.
                      asa e peste tot in tara, nu numai la tine. eu stiu ca certif de inmatriculare se face doar la bucuresti. ulterior vine cu posta

                      Comment


                      • In cat timp ajung prin posta? Ca mie-mi expira dovada pe 16...si chiar pe 16 trebuie sa si plec din tara

                        Comment


                        • Au scumpit astia Loganu` Plus cu 100 de barabule si luana asta e cu doar 3 ani de garantie.
                          Presupun ca programul rabla pe anu` asta e ca si incheiat.

                          Descoperă promoțiile Dacia din această lună. Vezi ce modele sunt disponibile!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Fanez, ai cumva idee daca se poate comanda separat scaunul soferului cu reglaj pe inaltime? Si cat costa? Presupun ca la varianta Plus nu e in dotarile standard

                            Comment


                            • Originally posted by claudius_log View Post
                              asa e peste tot in tara, nu numai la tine. eu stiu ca certif de inmatriculare se face doar la bucuresti. ulterior vine cu posta
                              Salut , la Iasi daca depui actele pana in pauza de masa iei numerele dupaamiaza(same day), daca le depui dupa pauza de masa le iei a 2-a zi. Cetificatul a venit dupa 3 zile de cand am primit numerele.

                              Comment


                              • Eu am primit marti numerele. Si asta dimineata mi-a venit si certificatul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google