Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine sa ma prinda ?! In Bucuresti daca nu o comiti grav nu te opreste nimeni ziua.

    Comment


    • pai... gandeste-te numai la situatia ca da altul in tine! sau lovesti, doamne fereste, vreun pieton neatent, sau biciclist! automat vine politia, daca e mai groasa, si ai pus-o instant!

      e chiar asa greu sa dai doua table jos si sa le pui pe alea noi? maxim 5 minute iti ia!

      Comment


      • Maxim 30 de secunde.

        Comment


        • Colegu'darksun.daca vrei ne intalnim si-ti schimb eu numerele.Dar te costa: o bere
          Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

          Comment


          • Multumesc pentru initiativa. Nu le-am schimbat pentru ca trebuia sa fug la munca si chiar nu stiam ca nu mai sunt valabile daca le iei pe cele negre. Eu m-am uitat pe adeverinta si mai aveam 2 zile pana la expirare, deci am zis ca nu e graba.

            Ca regula, eu nu fac accidente sau lovesc diferite obiecte / persoane.

            Comment


            • Eu mai aveam o saptamana valabilitate la numere rosii,dar odata ce am luat numerele permanente,le-am si pus.Acum iau rovinieta cand am nevoie.Deocamdata am luat ptr. o luna ca mai alerg la munte,la mare.....ca masina cere drumuri
              Last edited by Old Driver; 11 August 2016, 14:21.
              Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

              Comment


              • Va place să vă complicați.De ce nu iei pe un an și scapi, așa cu luna o să dai mai mult.

                Comment


                • Sunt unii care folosesc masina doar in oras, sau pe drumuri unde nu e necesara rovinieta. Atunci de ce s-o plateasca pe tot anul?

                  Comment


                  • Pentru ca simplu: iei de 4 ori pe an rovijieta care o saptamana si ajungi la costul pe an.

                    Comment


                    • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                      Cumperi pentru o saptamana
                      Nu e obligatoriu pentru o luna
                      sigpic

                      Comment


                      • In afara de a nu depasi 3500 de turatii si/sau 130 km/h, ce se mai impune in rodaj?


                        Sent from mobile
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Greutatea pe masina si sarcina pe motor; zic eu. Tot aia e.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • 4 insi + ceva bagaje ar periclita rodajul?


                            Sent from mobile
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Esti cam la maxim autorizat si tare ma tem ca va trebui sa fortezi peste 3500 ca sa nu incurci traficul; La AC, te-ai gandit? Trebuie sa ai multa multa rabdare; demaraj lung, fara accelerari bruste. Nepotrivit moment, dar daca trebuie...
                              De tine depinde; nu e imposibil, eu zic ca poti s-o faci Motorul de pe Logan suporta multe.
                              Last edited by IancuMIC; 11 August 2016, 23:38.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • E clar...unii o sa mearga cu "rata" )


                                Sent from mobile
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google