Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dap...daca avea sigla de VW/BMW/Audi etc...era alta mancare de peste

    Comment


    • Reducerea este de 1100 euro pentru cei care au platit avansul pana in data de 15 septembrie. Probabil ca se aplica la toate versiunile de echipare + reducerea aferenta fiecarei versiuni.

      Comment


      • Tanger 1 - Mioveni 0

        Cine mai vrea MCV, va primi varianta africana:
        Renault va muta in primul trimestru din 2017 productia de Logan MCV de la Pitesti in uzina marocana din Tanger, spune Jean-Francois Gal, directorul uzinei nord-africane, citat de usinenouvelle.com. Anul…
        Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

        Comment


        • Oricum uzina din Mioveni lucreaza la capacitate maxima, stai 2-3 luni dupa o comanda. Probabil ca vor mari productia la Duster, Stepway etc., modele care au cautare mare la export.

          Comment


          • Se va produce in continuare MCV si la Mioveni, la fel ca la Sandero. O parte in Romania si o parte in Maroc.

            Comment


            • Instanţa sălăjeană a decis: ÃŽnmatricularea autovehiculelor se face fără plata timbrului de mediu

              Magistraţii Tribunalului Sălaj au obligat, zilele trecute, Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere şi ÃŽnmatriculare a Vehiculelor (SPCRPCÃŽV) din cadrul Prefecturii să înscrie în circulaţie un Volkswagen fără plata timbrului de mediu.
              Sursa

              Va puteti incerca norocul si viitori posesori de logan.

              Comment


              • ...proprietarii care au plătit-o după 15 martie 2013 îşi pot cere banii înapoi, în instanţă....
                Eu unul nu ma duc.
                Va puteti incerca norocul si viitori posesori de logan
                Pai ala era VW! La Logan nu se aplica.

                Comment


                • Loganul are râie, de ce sa nu se aplice legea?

                  Comment


                  • Glumeam si eu...

                    Comment


                    • Pentru 240 lei...
                      sigpic

                      Comment


                      • La mine a fost 490 parca, sau ceva pe acolo, nu mai stiu.

                        Comment


                        • Azi sau maine pleaca de la Dacia masinuta pe care am comandat-o. Sper sa o pot lua pe vineri-sambata. Voi stiti cat dureaza transportul de la Dacia la dealer?

                          Comment


                          • Prin Rabla o iei Pirate?


                            Sent from mobile
                            Keep walking...

                            Comment


                            • aprox 3 zile

                              Comment


                              • Nu. Cei de la Dacia ofera un bonus de 1100 de euro ca bonificatie pentru lipsa rablei din toamna asta. Deci o masina Dacia Prestige 1.5 dci 90 cp+vopsea metal.+pack securite avea pretul de lista de 12968.32. Din acest pret mi-a scazut pe loc 500 euro ca am luat Prestige si acum o saptamana mi-au mai oferit 1100 de euro ca bonificatie pt. lipsa rablei. Deci, masina ajunge la mine la un pret final de : 11368.32 euro.

                                @bolovan- e vb de o livrare in Bucuresti, esti sigur ca dureaza cam 3 zile? Eu sper ca are sa fie la dealer (M.Nord)de pe o zi pe alta si sa o pot ridica sambata. Tocmai m-au sunat cei de la Vocea Clientului si mi-au zis ca maine pleaca cu trailerul.
                                Last edited by mihaipiratu; 26 September 2016, 14:49. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google