Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vrem sa-i recuperam,mai multi bani pierdem....drumuri,avocati,timp pierdut,benzina/motorina,nervi....ptr 130 lei,nu merita.
    Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

    Comment


    • Da, lasam bani statului, dar umbland sa ii recuperam nu dam alti bani statului? Chiar mai multi decat ce recuperam... cei care am platit taxa mica...

      Comment


      • Eu am platit 480 ron, nu este chiar o suma redusa.

        Comment


        • . eu tot 480 am platit...o sa fac demersuri pt a recupera..5 ani nu mai platesc impozit la masina ca o sa imi dea ei banii...macar ca principiu si tot nu las banii mei la hoti.

          Comment


          • Originally posted by Old Driver View Post
            Daca vrem sa-i recuperam,mai multi bani pierdem....drumuri,avocati,timp pierdut,benzina/motorina,nervi....ptr 130 lei,nu merita.
            Din ce am mai citit, se lucreaza la o forma simpla de restituire a banilor, in sensul ca te duci la impozite si taxe locale, depui o cerere, probabil copii de pe acte si ei iti returneaza banii. Totul fara interventia instantelor judecatoresti. In cazul acesta, daca va fi asa simplu, imi voi recupera si eu taxa (460-480 lei), chiar daca va fi in 5 ani.

            Comment


            • http://www.recuperaretaxaauto.com

              Comment


              • Un nou model de Dacia ar putea apărea pe piaţă. Duster-ul cu 7 locuri va fi disponibil cel mai probabil din 2018 şi va purta numele de Grand Duster.

                Comment


                • Am fost azi la Meridian si am platit avansul pt un Logan Prestige 1.5-90cp, blue cosmos cu pack secure fara navi si fara cotiera ( prea scurta , pacat ). Primit gratis covorase ( nefolositoare ) si nr roșii.
                  Dar ma uitam la vanzatori si parcă habar nu aveau ce vand.
                  Termen de livrare 45 zile, poate sa fie asa mare ?
                  Mulțumesc.

                  Comment


                  • La ce meridian ai fost? covorase (care oricum le-am schimbat) si nr rosii am primit si eu, e ceva standard....

                    Comment


                    • Si eu am fost la Meridian cand am dat comanda. Termenul comunicat a fost de aproape 7 saptamani dar in realitate, masina a venit mail repede, adica in fix 5 saptamani
                      Am platit masina pe 22.02.2016, si a venit pe 28.03.2016.
                      Deci, da

                      Comment


                      • Meridian vest.
                        Eram sigur ca nu am facut mare branza, dar si stiam ca nu scot mai mult
                        Acum trebuie sa astept sa vad cu ce vine echipata ( traseul de tevi pt aer, obturatoare praf, culoarea bordului etc) si sa ma apuc de investit.
                        Ce fel de becuri are la far si la stopuri, oglinzi ? Stie cineva?
                        Multumesc

                        Comment


                        • Si eu vreau sa imi iau un MCV Stepway dar mai am un pic de asteptat.

                          Comment


                          • "MCV Stepway" exista modelul asta?

                            Comment


                            • Da, va fi lansat in cursul acestei luni.

                              Comment


                              • Originally posted by dl_dr25 View Post
                                Am fost azi la Meridian si am platit avansul pt un Logan Prestige 1.5-90cp, blue cosmos cu pack secure fara navi si fara cotiera ( prea scurta , pacat ). Primit gratis covorase ( nefolositoare ) si nr roii.
                                Dar ma uitam la vanzatori si parc habar nu aveau ce vand.
                                Termen de livrare 45 zile, poate sa fie asa mare ?
                                Mulumesc.
                                Si pre? Ce reducere i-au dat?

                                Sent from my A0001 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google