Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciprs View Post
    Clip gasit intamplator pe youtube.
    1 milion vandute dar se pare ca mai sunt si probleme.
    https://www.youtube.com/watch?v=gO85FeJEZnc
    Dar de clipul asta ce zici ? La ce turatii il urca ma mir ca rezista.

    Comment


    • Primul clip e o porcarie habar nu are sa merge cu ea
      Al doilea clip este al meu
      Si inca rezista motorul


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by stoicanu View Post
        Primul clip e o porcarie habar nu are sa merge cu ea
        Al doilea clip este al meu
        Si inca rezista motorul


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Foarte tare,se vede ca 0.9 tce e un motor bun.Ai exploatat motorul asta la maxim si totusi merge perfect si la 200.000km.Felicitari si la cat mai multi km.

        Comment


        • Am mers zilele trecute cu un lg 2 diesel taxi, si omul zicea ca nu ii se regenereaza filtrul de particule decat cand iese din oras, si atunci doar la un drum mai lung si daca este turata-l am intrebat dc are becul aprins in bord
          Asa ca pt mers mai mult in oras mai bine va cumparati pe benzinica

          Comment


          • Astazi am fost la Auto Cobalcescu sa dau comanda de un Prestige 0.9 tce cu pack securite si mi s-a spus ca exista un comunicat in care nu se mai livreaza masini pe o perioada determinata de timp cu volan de piele, ci doar cu cruise control dar cu volan normal. S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema sau stiti cand se va rezolva?

            Comment


            • Si cum, iti livreaza masina asa si-ti schimba ulterior volanul? Sau se face o reducere?

              Comment


              • Se face o reducere 100 de euro care cica ar fi contravaloarea volanului si schimbatorului imbracate in piele.

                Comment


                • Bine ca il mai dau si pe ala si nu pun in loc vreun ghidon de Pegas...
                  Or fi vandut separat toate volanele de piele, adevarul e ca arata bine, ca la "masini straine" ;)

                  Comment


                  • Bine ca ai zis, ca aveam un volan de IMS pe care vroiam sa-l arunc... o sa-l pastrez pentru logan2.
                    E criza mare de volane in piele la Mioveni!
                    „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                    Comment


                    • Se pare s-au marit termenele de livrare.

                      Plata avansa facuta in 01.03.2017 pentru un Logan MCV Prestige 1.5dCI Easy-R (+ alte optiuni).
                      Termen de livrare saptamana 22 adica sfarsitul lui mai. In total 3 luni.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Mamă! Și eu care am făcut scandal pe la Vocea Clientului în decembrie că mi l-au livrat în vreo 3 săptămâni... (bine, termenul la comandă era 3 zile)

                        Comment


                        • Originally posted by Silviu View Post
                          Se pare s-au marit termenele de livrare.
                          Ca pe vremea lui Ceasca! Majoritatea pleaca la export.

                          Azi dimineata am fost prin portul Constanta Sud... "duduiau" livrarile de Dacia catre vapoare!

                          Si noi asteptam ca prostii...
                          Last edited by tipicarul; 22 March 2017, 18:21. Reason: Automerged Doublepost
                          „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                          Comment


                          • Sandero Stepway în 2013 avea termen 6 luni de livrare.

                            Comment


                            • Originally posted by stoicanu View Post
                              Primul clip e o porcarie habar nu are sa merge cu ea
                              Al doilea clip este al meu
                              Si inca rezista motorul


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              In clipul asta aveai softul modificat, sau era stock, cum a venit masina?
                              Scuze, acum am vazut kilometrajul. E evident ca aveai softul modificat, acum 90000 km.
                              Last edited by liviunvl; 22 March 2017, 18:34.

                              Comment


                              • Originally posted by aris86 View Post
                                Sandero Stepway în 2013 avea termen 6 luni de livrare.
                                Eu am avut termen doua luni si am luat-o in doua jumate pentru ca s-au gresit niste acte. Esti informat gresit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google