Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanez View Post
    Nu e o afacere buna. Esti obligat sa faci reviziile la ei, preturile fiind mai mari iesi in paguba.
    Cineva mi-a zis: "pai tu ai tinut uleiul cat au zis aia?" zic "e in garantie, trebuie sa te duci la ei...", la care asta ma intreaba: "la ce-ti trebuie garantie?"
    Cat e masina in garantie esti la mâna lor.
    Depinde, am iesit in paguba fix 100 de ron ca am facut revizia la ei si reparatii de 1000 de euro, nu stiu cine este mai castigat. Ori daca esti comod si mergi la cele mai scumpe, iesi si in paguba. Urmeaza sa fac distributia in toamna, inca caut oferte avantajoase

    Cu un client ca mine, dacia a iesit pe minus la garantie , mai ales ca am prins si extenso pe 5 ani
    Last edited by aris86; 11 April 2017, 14:20.

    Comment


    • Asa e! Depinde de multe! Parerea mea este ca ceea este important in ceea ce peiveste garantia, cade pana in intervalele de 20000-30000km. Ceea ce cade dupa este neglijabil si nu mai poate echilibra cheltuielile cu reviziile facute de dealer pentru pastrarea garantiei!
      „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

      Comment


      • Azi a sosit si maine o ridic

        PS : sper ca nu imi scoateti ochii ca e Sandero si nu Logan...
        Attached Files

        Comment


        • Sa o stăpânești sănătos și sa te bucuri de mașină și drumuri lungi. O zi armonioasa!

          Comment


          • Stapanire sanatoasa si fara probleme.

            Comment


            • Si ca sa recapitulez... la topicul existent...

              1. dat comanda pe 24 februarie si promisiunea concesionarului cu termen de ridicare in 7 aprilie
              2. confirmat vocea clientului ca s-a fabricat pe 7 aprilie
              3. ajunsa la concesionar pe 11 aprilie.
              4. predarea masinii in 12 aprilie (sper)

              Multumesc tuturor de urari !!

              Comment


              • Originally posted by cosmins2000 View Post
                Azi a sosit si maine o ridic

                PS : sper ca nu imi scoateti ochii ca e Sandero si nu Logan...
                Sandero este tot Logan, dar Logan hatchback... gaselnita de marketing a Renault!
                Prestige cu Easy-R, brun tourmaline! Frumoasa!
                „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                Comment


                • Culoarea nu e Brun Vison?
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Nu! Este Tourmaline!
                    „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                    Comment


                    • Nope. Tourmaline este mai rosiatica.

                      Eu zic ca e Vison ca si eu mi-am comandat culoarea asta si parca asa arata.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Bine! Este Vison, daca vrei asa!

                        Dar pana la urma culoarea pe care o va spune cosmins2000 este cea reala.
                        Last edited by tipicarul; 11 April 2017, 17:55.
                        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                        Comment





                        • Asta e Brun Tourmaline. Ti se pare ca seamana cu cea a lui cosmins2000?



                          asta parca seamana si e Brun Vison ...
                          Last edited by Silviu; 11 April 2017, 17:59.
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • E brun vision.

                            Si mai e Prestige, 1.5 dci 90 CP, EASY-R, cotiera centrala fata, camera recul si harta Ro.
                            Last edited by cosmins2000; 11 April 2017, 19:42. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by cosmins2000 View Post
                              Azi a sosit si maine o ridic

                              PS : sper ca nu imi scoateti ochii ca e Sandero si nu Logan...
                              Sa o stapanesti sanatos! Daca timpul iti permite, astept/asteptam si un My Ride. Drumuri bune sa ai!

                              Comment


                              • Originally posted by Silviu View Post



                                Asta e Brun Tourmaline. Ti se pare ca seamana cu cea a lui cosmins2000?



                                asta parca seamana si e Brun Vison ...
                                Ok! Îmi cer scuze pentru greșeală! Am inceput să văd mai roșu din cauza dealerului de la care am luat mașina!
                                „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google