Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In cadrul garantiei comerciale, nu se folosesc decat piese de origine. Nu cred ca se poate face exceptie, cu ocazia vreunei promotii. Piesele motrio sunt recomandate dupa iesirea din garantie a masinii, pentru cei care doresc acest lucru. O alternativa, cu alte cuvinte.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

      IMG_0588.jpg
      Oferta Dacia prin Programul Rabla 2017
      Keep walking...

      Comment


      • Logan MCV Stepway, disponibil (neoficial) din iunie.

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          [ATTACH]519710[/ATTACH]
          Oferta Dacia prin Programul Rabla 2017
          te bagi la motorul de 1,0 L SCe, mai ales ca schimbi anual caruta?

          Comment


          • Nu cred...ca as vrea sa-mi altceva. Dar nu e exclus nimic.
            Keep walking...

            Comment


            • Ieri am ridicat masina.

              Comanda: 01.03.2017
              Model: Logan MCV Prestige 1.5dCi Easy-R (cu toate optionalele mai putin scaune din piele)
              Iesire din fluxul de productie: 12.04.2017
              Ajunsa la concesionar: 13.04.2017
              Ridicata: 14.04.2017

              ~~~

              Lipseste plasa de retinere bagaje din optionale si garantia extinsa 4 ani (nu apare pe factura finala).
              Am facut PV pentru ambele (ca lipsesc) si imi vor fi livrate ulterior.

              Ce am platit la concesionar: numere rosii, suportii de numere (mi s-a parut putin urat din partea lor sa imi ceara bani pe suporti), am comentat putin si am promisiunea de montaj gratuit al alarmei daca vreau sa-mi pun in urmatoarele 2 saptamani. Ramane de vazut.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • Drumuri bune.
                dCi-ul cu 90 de caluti ramane o alegere buna; te felicit si sunt convins ca te vei bucura din plin de alegerea facuta.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • S-o stapanesti sanatos!

                  In postul tau vad doar niste cifre si litere. Baga niste poze ca sa vedem despre ce e vorba.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • S-o stapanesti si hingheresti sanatos.
                    Iti urez sa nu te prindem pe forum in topicuri cu diverse probleme, nici macar cu greierasi, scartaituri si alte zdranganituri.

                    Comment


                    • Multumesc. De ieri pana azi am facut 100km (teste de tot felul) dar nicio poza. P sa fac si o sa deschid un thread pe sectiunea dedicata (stiu ca era una ptr asa ceva, cel putin acum creo 5 6 ani)

                      Are cateva chestii faine, cum ar fi semnalizare one touch sau geamurile electrice raman alimentate o perioada dupa ce scoti cheiA din contact.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Alarma ar trebui sa ti-o pună moka...+ covorașe de cauciuc măcar. Sa te pună sa plătești suporți de numere probabil cu numele lor e cam ciudatel....
                        Pana la urma dealerul ce ti-a oferit din partea lui.....

                        Comment


                        • Am comandat saptamna aceasta un Logan Prestige 0.9 tce la care s-a aplicat reducere comerciala de 600 euro. Toate bune si frumoase mai putin termenul de livrare care e cel mai devreme luna iulie 2017 sau septembrie 2017 (deoarece in august uzina nu lucreaza).
                          Acesta a fost un termen informativ si astept termenul oficial...dar totusi aproape 6 luni mi se pare enorm.

                          Comment


                          • Isi iau marja mai mare de timp, si mie mi-au zis initial 2-3 luni si totusi masina a fost gata in doar o luna, eu zic ca va fi gata la sfarsitul lunii mai, maxim inceputul lui iunie (poate sfarsitul lunii iunie fiindca va incepe si rabla si cred ca baga la greu productie pe logan plus). Insa mai bine sa dea termen de 3 luni si sa fie gata in o luna decat sa fie invers (un coleg de pe forum am patit sa ii intarzie masina cu 2 saptamani parca fata de termenul maxim estimat de dealer si e frustrant).

                            Comment


                            • Sper si eu sa dureze mai putin

                              Comment


                              • Stati sa inceapa rabla și sa vedeți aici termene de livrare.
                                Mie mi-au confirmat avansul. Sa vedem termenul de livrare....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google