Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 500-1000 euro pe o rabla? Poate 50-maxim 100 lei. Eu n-am primit nimic in 2013, am fost fericit ca am scapat de ea la cat de greu se facea rost de tichet.

    Comment


    • Originally posted by Crs. Sandel View Post
      500-1000 euro pe o rabla? Poate 50-maxim 100 lei. Eu n-am primit nimic in 2013, am fost fericit ca am scapat de ea la cat de greu se facea rost de tichet.
      nu-ti bate capul cu el ca nu stie ce vorbeste ... ce REMAT ti-ar mai da 500-1000 EUR pe o rabla care oricum ajunge la ei si-si iau ei ce vor de pe ea.

      Comment


      • Se pare ca ne apropiem de "normalitate". Pe dincolo platesti ca sa o primeasca intr-un centru (de asta-i mai rentabil sa o vanda in RO...unor pretentiosi si cunoscatori)

        Comment


        • Când era tichetul 3000 de mii de lei, Remat-ul iti mai dădea si ceva pe bani pe fier. Stiu pe cineva care a mai incasat cateva sute. Acum nu stiu cum se procedează. Oricum de pe a mea ar vea ce să ia, pt că este functională. Bateria si roata de rezervă nou-noută, nu le dau.

          Comment


          • Dacia continua sa ma dezamageasca desi imi doresc foarte mult noul Logan facelift.
            Pe scurt: platit avans comanda 13 aprilie 2017, pt prestige 0.9 tce prin rabla. Azi primesc mail de la dealer ca termenele de livrare pt tce sunt in septembrie.Mai mult initial am vrut Laureat ca avea promo 600 eur, dar acest promo a disparut brusc. Nu inteleg de ce se chinuie atat sa nu vanda masini...sunt foarte dezamagit. Cam asta e povestea...

            Comment


            • Doar acum ai primit termen de livrare?
              Ai primit serie sasiu?
              Suna la vocea clientului si cere detalii despre termwn livrare juma de an.
              Sunt convina ca ae va modifica in iulie.

              Comment


              • A inceput sau nu rabla 2017?

                Comment


                • Asa e se pare ca urmatoarea transa de livrari de la Dacia va fi in ziua in care se va inaugura metroul in Drumul Taberei......5 luni pentru o masina hai ca 3 luni inghiteam, dar 5?Si mie tot in septembrie mi-au dat la dci....

                  Comment


                  • Urmeaza august (cu concedii)...si cererea este foarte mare. Plus ca motorul de motofierastrau se vinde foarte bine (nu doar pe dacia se pune)

                    Comment


                    • Acum vor schimba Sloganul din "5 ani fara griji" in "5 luni fara masina" poate vine cu foarfeca de urechi in torpedou...

                      Comment


                      • 500-1000 euro pe o rabla???[emoji3][emoji3][emoji3]

                        Comment


                        • Unde? Unde?
                          „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                          Comment


                          • Nu cred ca incepe Rabla maine:
                            "Publicarea listei producătorilor validaţi care au încheiat contract cu AFM"
                            Nu a aparut aceasta lista si se pare ca mai fac o noua sesiune de inscriere a producatorilor????

                            Comment


                            • Am vazut pe siteul serviciului public de inmatriculari si radieri ca pt radiere imi trebuie fisa de inmatriculare vizata de organul fiscal. Cine poate sa imi spuna cine elibereaza fisa respectiva? Nu e suficient certificatul fiscal de la primarie?

                              Comment


                              • Din lista de acte necesare:

                                "Fişa de înmatriculare cu viza organului fiscal competent al autorităţii administraţiei publice locale sau certificatul de atestare fiscală;"
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google