Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sebibv View Post
    Ca naiba... Masina noua și mergi la revopsire...
    Asa este, insa asta e treaba. Aparent intre locul de depozitare al masinilor si reprezentanta a sarit o piatra pe capota si a luat vopseaua. Defectul a fost constatat inainte de primire si s-a reparat pe garantie. Oricum vor mai fi pietre sarite pe capota, insa macar sa fie din vina mea

    Comment


    • Eu n-as fi ridicat carutza! "E semn rau!"


      Cum mai merge Programul Rabla?! E isterie ca anu` trecut?
      Keep walking...

      Comment


      • Salut, azi am ridicat i eu masina! Motor 1.0 Sce.

        Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

        Comment


        • Să o stăpânești sănătos!
          Ti-au dat și stick pt MediaNav?! Mie nu! Am ințeles că pt update poți folosi orice stick, pe care ulterior este bine să nu-l ștergi pt că conține amprenta pe care o inserează pe stick Medianav-ul

          Comment


          • Mulumesc mult, nu am primit stick de la ei. E stick ul meu cu muzica, mai revin cu preri, pân acum e super.

            Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

            Comment


            • Da, e bine ca ai studiat-o. Eu cand am luat-o pe actuala am fost atat de entuziasmat incat nu stiam cum sa ajung mai repede la benzinarie ca sa fac o tura....

              Pe asta o sa o caut pana si in "supape"

              Comment


              • Sper sa te bucure! E noua, nu ai ce reprosa! Daca mai te intereseaz ceva poi s îmi zici. O seara buna

                Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

                Originally posted by robert.bar View Post
                Sper sa te bucure! E noua, nu ai ce reprosa! Daca mai te intereseaz ceva poti s îmi zici. O seara buna

                Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk


                Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk
                Last edited by robert.bar; 6 June 2017, 20:50. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Da, la mine a fost noroc de logodnica ca a avut un ochi de soacra, de a vazut buba de pe capota, ca eu eram prea entuziasmat

                  Comment


                  • Logan Plus 1.0. Avans platit pe 9.05, termen initial 21 iunie la dealer. Vorbit pe 15.05 la VC si iesire din fabrica 21 iunie+ testare de calitate si programare la transport inca vreo 10 zile, deci 1 iulie ridicare de la dealer ziceau atunci dar mi-au spus sa revin ca poate se devanseaza termenele. Am sunat azi si au dat 16 iunie iesire din fabrieca + transport cateva zile - undeva la 30 iunie ridicare(si-au luat o marja mare de timp cu transportatorul). Mi-au spus sa revin pe 16 iunie sa imi dea data exacta cand va fi programata la transport.
                    Nu ajuta pe nimeni comentariul asta, doar pentru a face comparatie cu alte situatii. O zi buna!

                    Comment


                    • Pai ma ajuta pe mine. Acest lucru inseamna ca de regula nu intarzie fabricatia si le iese mai repede . Eu am data de 20.06 ziua de fabricatie insa poate am noroc si iese mai repede.
                      Deci le ia cam 10 zile....
                      Bonul pentur diferenta de plata in cat timp se emite?

                      LE am sunat la VC...data de livrare 11 iulie. tot e bine ca am cu ce pleca in concediu.

                      Comment


                      • Data aia de livrare e orientativa cu o marja de vreo 5-7 zile. O sa-ti vina mai repede de 11 iulie.

                        Comment


                        • O mașina o fabrică in 48 de ore! Așa scria pe foaia pe care am găsit-o in mașină.

                          Comment


                          • Inteleg ca problema la fabricare si livrare, in sensul celor mai mult de 5 luni intre comanda si iesirea din fabricatie, exista doar la 0.9 gpl? Sai si la 0.9 simplu? Sau e problema si la culoare? Cei care le-ati ridicat sau aveti termen mic, paa in 2 luni, aveti culorile standard? Multumesc.

                            Comment


                            • da. la mine seria Plus, motorizare 1.0 , culoare basic bleu navy.(zgarceala maxima ) Singurul optional este bancheta rabatabila

                              Comment


                              • Din cate am inteles problema este la termen livrare 0.9 tce.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google