Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reiau informatia (care se pare ca s-a tot confirmat)...cererea foarte mare de 0.9TCe. Fabrica face cu greu fata (nu doar pe logan se monteaza...)

    Comment


    • Din ce am auzit și eu, nu bag mâna-n foc, se intră pe bandă cu o serie de mașini cu un anumit motor, apoi îi vine rândul celuilalt, etc. Capacitatea uzinei este prea mică, pt cererea din zonă. Veți vedea că toți cei care au cerut motoare de 0.9, le primesc cam în același interval.
      Un alt aspect care fac ca livrările să întârzie este lipsa infrastructurii rutiere. Nu degeaba cer prelungirea autostrăzii spre Vâlcea .
      Oricum, nu cred că-n UE, mai este vreo companie care să producă o mașină așa cheală . Să nu aibă nici măcar un radio. Le vând doar la noi, pt că-n alte țări nici nu se pune problema să cumpere ăia așa ceva.

      Comment


      • Pai are radio Doar 90% din prductie pleaca la export...
        Si da, mai sunt masini care se vand asa...

        Comment


        • Bolovan, cred ca varianta acces nu are radio. De AC si geamuri nici nu se pune problema.

          Comment


          • Fabia de exemplu..

            Comment


            • @sfet
              mai, geamuri are, nu o livreaza fara (sper). Ca nu sunt electrice, nu cred ca se moare fara. Stiifara ce se "moare"? fara aer conditionat. Eu nu am pe a parintilor si mur si simplu e teroare vara. Abia astept sa vina cea noua.

              @torque
              Poti oare sa imi spui te rog 2 chestii?
              1. la MCV prestige, aeratoarele centrale sunt rotunde sau dreptunghiulare?
              2. Semnalizarea e pe oglinda sau pe aripa?
              Last edited by sebibv; 8 June 2017, 21:40. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • 1. dreptunghiulare
                2. pe oglinda

                Comment


                • Originally posted by bolovan View Post
                  Pai are radio Doar 90% din prductie pleaca la export...
                  Si da, mai sunt masini care se vand asa...
                  Am văzut un Acces nou și nu avea casetofon. Era spațiu de depozitare.

                  Comment


                  • @cipris

                    In configurator nu e asa... Esti sigur ca și la mcv e la fel?

                    Comment


                    • @sebibv, da sigur.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Originally posted by sebibv View Post
                        @cipris

                        In configurator nu e asa... Esti sigur ca și la mcv e la fel?
                        Da, uite un exemplar sa te convingi.

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Eu am modelul 2017 MCV Prestige si confirm :-)
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • Bun, super. Mersi

                            Comment


                            • Comandat Logan Plus 03.04-2017 si nici pana in ziua de azi nu mi-au trimis factura de plata.

                              Comment


                              • Plata avansului cred ca ai facut-o. Altfel nu exista comanda. Factura finala, din ce am inteles, se emite dupa finalizarea procedurilor cu rabla.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google