Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu mai schimb nimic

    Comment


    • Am corectat eu pentru cei ce nu știu încă

      Originally posted by DragosPascal View Post
      Cred totusi ca SL Prestige Plus este mai ok decat B&W:
      +bandouri laterale = prinse cu cleme, adică găuri în tablă
      +semnalizare in oglinzi (totusi oglinzile la B&W sunt mai frumusele) = mai ales cînd spargi o lampă 37euro
      +ace bord galbene (la B&W cele rosii, clasice) = o prostie*
      +culoarea display-ului alba (la B&W clasicul portocaliu; aici sper totusi sa ma insel, nu sunt sigur pe informatie) = a2a prostie*
      +aeratoare centrale patrate (la B&W sunt tot cele rotunde, dar zona care inglobeaza tableta are un mic model, asemanator cu cel al oglinzilor) = a3a prostie, nu poți opri deloc fluxul de aer
      -tapiteria (la B&W e ceva diferit, dar nu pot zice neaparat ca sunt mai placute) = la fel de proastă, dar mai proastă ca cea de X52ph1
      -capacele (sunt mult mai atragatoare la B&W, si singurul lucru pe care l-am luat in calcul cand am ales-o in detrimentul unui SL Prestige; mi se pare ca schimba mult imaginea masinii) = când vei vedea cât costă un capac, te lecuiești
      -e mai comuna ca aspect, nu se diferentiaza de Prestige, dar totusi gasesti mai multe informatii despre ea

      Sunt detalii "de moft", dar pe care le-am observat dupa ce am plasat comanda.
      Mi-ar fi placut sa fi facut cineva aceasta lista cu diferente inainte de a ma hotari.

      SL Plus are cod de Ambiance(E1), greșit e Ambiance + AC + proiectoare dar la preț promo
      SL Prestige Plus are cod de Prestige(E3), greșit, e Laureate(E2) cu de toate dar la preț promo
      B&W = e echipare, cum a fost Seria Limitată 10ani
      *o să vezi la primul drum noaptea și la primul drum ziua prin umbră
      E3 nu se fabrică în România
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Preturile prohibitive Dacia pentru orice fleac e un factor de luat in seama pentru cei care spera la o masina ieftin de întretinut.

        Trimis de pe al meu ONEPLUS A3003 folosind Tapatalk

        Comment


        • Cat costa un capac de Prestige? Sa stiu daca le pun la naftalina )

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            Am corectat eu pentru cei ce nu știu încă
            Deci d-asta la prestige-uri sunt fixate mai bine bandourile laterale! Pentru ca au gauri in tabla, nu sunt cu adeziv... Abia acum am inteles
            La mine la SL Plus am si acum vreo 10 cm de bandou dezlipit... Sper sa nu afecteze cu ceva in timp.

            Comment


            • Chiar, cat sa fie un capac de Prestige sau de Black and White? Nu cred ca sare de 150 lei.

              Comment


              • Imi imaginez ca in jurul acelei sume se invarte

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  Am corectat eu pentru cei ce nu tiu înc



                  *o s vezi la primul drum noaptea i la primul drum ziua prin umbr
                  E3 nu se fabric în România
                  Adica?!! Care este diferenta la ledurile din bord fata de un laureat(daca exista) caci albe a vazut toata lumea ca nu sunt. Te referi la faptul ca sunt mai vizibile in portocaliu? Intreb ca astep si eu un B&W.

                  Trimis de pe al meu NEM-L21 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Sunt mai putin deranjante nopatea
                    sigpic

                    Comment


                    • Fiind culoarea mai calda are sens ce spui, chiar nu ma gandeam ca la albul de la Prestige poate fi deranjant noaptea

                      Comment


                      • Nu e chiar deranjant (chiar deloc as spune) dar portocaliul este mai placut ochiului noaptea. De aici ideea ca sunt mai ergonomice pentru ochi cele portocalii.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • A aparut pe Clio motor 0.9 TCe de 75 cp, detaliile de pe configuratorul Renault.ro :
                          Attached Files

                          Comment


                          • Ala nu e tce... Cred ca este sce...
                            Last edited by mumus; 25 September 2018, 17:33.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Tip injectie:turbo/injectie multipunct secventiala

                              Comment


                              • E turbo, are 120nm cuplu, scrie si acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google