Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putin probabil , dar ... extrem de posibil ! Confirm (partial) ce a spus iatagan mai sus.
    Prin 27 august 2018 cand am depus eu avansul pt masina mi-au spus ca se pot comanda doar versiune SL Plus si SL Prestige plus precum si SL Black&White .Am intrebat cu siguranta de versunea Laureat (am laureat 1.4 din 2005) si nu se putea comanda.De primele optiuni din gama (acces sau Ambiance) nu-mi aduc aminte daca erau disponibile la comanda pt ca nu ma interesau. (Asta pt versiunile pe benzina pt ca motorinar nu doream.)
    Pana la urma eu am ales un Logan B&W.
    Last edited by 77sky; 20 January 2019, 15:11.

    Comment


    • Din ce vad in oras, loganurile noi cu nr. Rosii sunt variantele cu multe dotari, full sau aproape full
      în occident se vand foarte bine sandero echipate mediu sau full, la ei sunt foarte ieftine la puterea lor de cumparare

      Comment


      • Pe 30 ianuarie am intrebat la Dacoserv Militari Bucuresti daca se pot face comenzi pentru Logan nivel de echipare de baza (Acces). Mi s-a raspuns afirmativ. Dupa care au incercat sa ma convinga sa cumpar un nivel de echipare superior din gama SL argumentand ca reprezinta cea mai buna alegere din punct de vedere al raportului dotari-pret. Deasemenea mi s-a spus ca la Acces termenul de livrare este foarte (cel mai) mare deoarece sunt extrem de putine solicitari iar reperele specifice acestei versiuni se aduc in fabrica rar si in cantitati mici corespunzator cererii.

        Comment


        • Logan SL Prestige Plus 1.5 Blue dCi 95CP
          Comanda: 31.10.2018
          Iesit din fabrica pe 18.12.2018
          Livrat : 28.01.2019

          Cu android auto
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Comment


          • Originally posted by daniel_g View Post
            Cu android auto
            Salut. Felicitari! Am acelasi model cu aceiasi versiune de soft, dar fara Android. Iesit din fabrica 18.12.2018.

            Comment


            • Prima data instaleaza aplicatia Android auto si conecteaza telefonul cu navi prin cablu usb. E imposibil sa fie fabricata in aceeas zi si sa fie diferite. Nu stiu daca am voie sa pun link de unde sa descarci aplicatia, pentru ca nu o gasesti in android market. Da-mi un mesaj pe privat si iti dau link

              Comment


              • S-a scumpit Logan-ul cu 100 euro.

                Comment


                • nu zici asa, zici ca: "a crescut nivelul de trai in tarisoara noastra binecuvintata, leagan al civilizatiei si gradina a maicii domnulu' "!
                  sau poate-o fi de la android

                  Comment


                  • Ya hay imágenes del futuro DACIA Sandero 2020. El prototipo camuflado está realizando las últimas pruebas por carretera. Se confirman muchas especulaciones.A...




                    Primele aparitii ale lui Sandero 3.

                    Comment


                    • Asta da. Manerul spate la mijlocul usii, nu sus ca la Clio 5.

                      Comment


                      • Am inteles ca in versiunea de top vor fi opționale faruri full led , si tot opțional ceasuri de bord digitale
                        ca si design va fi robust, cu o muchie pe lateral

                        Comment


                        • Renunta Dacia oare la butucul de la portbagaj? Sper ca da!

                          Comment


                          • La Duster s-a renuntat. Probabil urmeaza Logan...

                            Comment


                            • Dacă e sa iau de bun desenul de prezentare, caci nu e poza, as zice ca au renunțat la butucul de încuietoare de pe tabla ușlor fata. Sper. Nu știu care mașini din mileniul 3 mai au asa ceva.
                              Ce-i drept, nici pe mâner nu se vede. Mister.

                              Comment


                              • Toate masinile au, sau nu stiu eu vreuna care sa nu aiba. De multe ori e ascuns sub un capac.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google