Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare
Collapse
X
-
Am facut comanda si platit avansul pentru un Logan Stepway 0.9 TCE pe data de 8 ianuarie. Am primit data estimata de livrare 15 februarie de la dealer. Sa ma astept la intarzieri ? A mai comandat cineva in aceasta perioada ?
Leave a comment:
-
Si eu care am crezut ca ai vazut masina de mai multe ori si ai facut poze de fiecare data.

- Likes 2
Leave a comment:
-
Am trimis postul de mai multe ori, datorită telefonului cu internet care merge greu
rog un moderator sa șteargă posturile duble, multumesc frumos
Leave a comment:
-
Am văzut în cartier noul logan steapwayYou do not have permission to view this gallery.
This gallery has 5 photos.
Leave a comment:
-
Am văzut în cartier noul logan steapwayYou do not have permission to view this gallery.
This gallery has 5 photos.
Leave a comment:
-
Am văzut în cartier noul logan steapwayYou do not have permission to view this gallery.
This gallery has 5 photos.
Leave a comment:
-
Am văzut în cartier noul logan steapwayYou do not have permission to view this gallery.
This gallery has 5 photos.
- Likes 1
Leave a comment:
-
Am vazut si eu unul azi, tot Tce 100, masina de showroom pret "promotional" 17100€!
Leave a comment:
-
Noul Clio vine cu niste preturi waw, un tce100 cu niste dotari de bun simt (departe de full - tot ce se poate pune pe acest model) este in jur de 16.000euro.
Pretul e aproape similar cu un Megane dotat similar.
- Likes 2
Leave a comment:
-
Da l am vazut si eu in showroom acum câteva zile, chiar m am urcat in el
arata mult mai bine noul clio fata de cel anterior, mai ales la interior, la șofer
probabil un salt asemănător va avea si sandero 3 si logan 3, față de generația actuală
- Likes 2
Leave a comment:
-
Noul Clio cred ca gen 5 e la vinzare in sourum de la 11900 euroi, probe necamuflat poate cineva s-a imroprietarit cu asa ceva !
- Likes 3
Leave a comment:

Leave a comment: