Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Semaca79
    replied
    Culoarea aleasa este albastrul specific pentru gama Stepway. Ca și dotări suplimentare am ales camera marșarier, aer condiționat automat, geamuri electrice spate și cotiera.
    Last edited by Semaca79; 23 January 2020, 20:27.

    Leave a comment:


  • abc
    replied
    Ce culoare ai ales si ce optiuni (daca este cazul)?

    Leave a comment:


  • Semaca79
    replied
    Am facut comanda si platit avansul pentru un Logan Stepway 0.9 TCE pe data de 8 ianuarie. Am primit data estimata de livrare 15 februarie de la dealer. Sa ma astept la intarzieri ? A mai comandat cineva in aceasta perioada ?

    Leave a comment:


  • Maskatu
    replied
    Un Duster benzinar cu destul de multe dotari chiar....

    Leave a comment:


  • leutzul
    replied
    Originally posted by DannyMC View Post
    Am vazut si eu unul azi, tot Tce 100, masina de showroom pret "promotional" 17100€!
    Cu banii astia iti cumperi Duster.

    Leave a comment:


  • leutzul
    replied
    Si eu care am crezut ca ai vazut masina de mai multe ori si ai facut poze de fiecare data.

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Am trimis postul de mai multe ori, datorită telefonului cu internet care merge greu
    rog un moderator sa șteargă posturile duble, multumesc frumos

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Am văzut în cartier noul logan steapway
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Am văzut în cartier noul logan steapway
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Am văzut în cartier noul logan steapway
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Am văzut în cartier noul logan steapway
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.

    Leave a comment:


  • DannyMC
    replied
    Am vazut si eu unul azi, tot Tce 100, masina de showroom pret "promotional" 17100€!

    Leave a comment:


  • bossake
    replied
    Noul Clio vine cu niste preturi waw, un tce100 cu niste dotari de bun simt (departe de full - tot ce se poate pune pe acest model) este in jur de 16.000euro.

    Pretul e aproape similar cu un Megane dotat similar.

    Leave a comment:


  • panselin4
    replied
    Da l am vazut si eu in showroom acum câteva zile, chiar m am urcat in el
    arata mult mai bine noul clio fata de cel anterior, mai ales la interior, la șofer
    probabil un salt asemănător va avea si sandero 3 si logan 3, față de generația actuală

    Leave a comment:


  • george.sce
    replied
    Noul Clio cred ca gen 5 e la vinzare in sourum de la 11900 euroi, probe necamuflat poate cineva s-a imroprietarit cu asa ceva !

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google