Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa o stăpânești sanatos si câți mai mulți kilometri fara probleme. Ai preluat-o cu roata de rezervă sau cu kit de pana?

    Comment


    • Roata de rezerva e standard la toata gama, mai putin 1.2 GPL si SL10 care dispun de kit.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Trebuia sa taie de undeva pentru geamurile electrice montate pe portiere.

        Comment


        • Originally posted by Cipriano View Post
          Sa o stăpânești sanatos si câți mai mulți kilometri fara probleme. Ai preluat-o cu roata de rezervă sau cu kit de pana?
          Multumesc. Este cu roata de rezerva, cric, etc...

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            Roata de rezerva e standard la toata gama, mai putin 1.2 GPL si SL10 care dispun de kit.
            Ce surpriza! Dacia e marca la care te-ai astepta ca si roata de rezerva sa fie pe lista de optionale.

            Comment


            • Surpriza e la tine.
              Roata de rezerva+cric e pe lista de optionale in toata Europa 120euro.

              Minisite
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Daca intri pe site-ul Dacia la francezi, au disponibile mult mai multe optionale fata de Romania. Astfel un Sandero 1.2 16 V laureat + toate optionalele disponibile ajunge la 15000 euro. Masina premium, ce sa mai zic.

                Comment


                • Caaaat?????
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Da, ofera carlig de remorca, scaun copil, antifurt volan in optiune, huse si alarma, dvd cu ecran in tetiere etc. Si sunt direct in configurator, nu la accesorii, de aia ajunge la sume de genul asta, dar chiar si asa nu am trecut de 13500 cu toate jucariile la modelul ala.
                    Last edited by einstein1984; 31 July 2014, 10:17.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Originally posted by mumus View Post
                      Caaaat?????
                      Șaptișpe mii.
                      Attached Files
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Noi vorbeam de 1,2 mai sus. Dar daca vrei dvuri, carlig de remorca cu montak inlcus, portbagaj acoperis, alarma etc.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Eu am zis de Sandero 1.2, full option cu de toate pe ea.

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            Surpriza e la tine.
                            Roata de rezerva+cric e pe lista de optionale in toata Europa 120euro.

                            Minisite
                            Mie la Logan PH1 (2007), cel mai chel, mi-a venit cu roata de rezerva. Golf-ul tot cu roata inclusa.

                            Poate am ramas eu in urma, o fi vreun trend nou... sau am ramas noi romanii in urma, ca la ce drumuri sunt afara, nu prea mai ai nevoie de roata de rezerva.

                            Comment


                            • Nu prea se mai dau roti de rezerva.
                              In cel mai fericit caz ti se da una redusa.
                              Daca vrei normala trebuie sa platesti.
                              Si afara nu ai voie sa stai pe marginea soselei si sa schimbi la roti , acolo pui mana pe telefon si suni dupa service.
                              Ai inca una in Spania era sa imi iau amenda ca ma oprit politia pe autostrada si aveam prea putina benzina in rezervor
                              Last edited by stoicanu; 31 July 2014, 14:41.
                              sigpic

                              Comment


                              • comanda in data de 17 iulie 2014 .. logan 1.2 + GPL / Ambiance , culoare beige cendre .. termen de livrare 17 - 22 octombrie 2014 ..desi initial termenul a fost 17 septembrie ....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google