Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Garanția suplimentară de 1 sau 2 ani se plătește! Că unii au prins mașina la 3+1ani (la lansare), apoi 3ani și apoi 3+2ani e pură "întâmplare". De obicei nu cumulează discount-urile.

    Faza cu stornarea încalcă contractul inițial, unii s-au fript așa că atenție.

    De pe dacia.ro

    Completează formularul de mai jos şi vei fi contactat de un consilier, care îţi va oferi detalii despre Programul** de simulare a înnoirii Parcului auto naţional 2015.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • t0rquemada , am specificat clar , ca vreau prin programu rabla (ca nu am atitea bani) .......in ce sens s-au fript ????
      La sfirsitu luni expira promotia actuala , din martie intra o noua promotie.
      Last edited by nelu_71; 20 February 2015, 11:20.

      Comment


      • Clientii nu au primit banii inapoi??
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Mie mi au zic cand am luat masina ca voi avea garantie 3 ani + 2 ani bonus, dar aveti idee unde trebuie sa apara treaba aceasta? In ce hartii apare aceasta perioada de garantie? Intreb pt nu am actele masinii lmie
          La mine nu a fost problema cu stornarea banilor dati ca si avans, mi i au inapoiat cand a intrat rabla 2014, apoi am facut plata cand a intrat promotia cu rabla
          Last edited by panselin4; 20 February 2015, 12:44.

          Comment


          • Trebuie sa mai ai un contract dacia Extenso, pentru 2 ani sau 100000 km.
            Asa nici mie nu mi-au dat foaia de intretinere autovehicul, ori fi uitat sa ti-l dea si tie.

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              ...Programul** de simulare a înnoirii Parcului auto naţional 2015.[/I]...
              Este evident o gresala de redactare, de ce esti rau, i-o fi fost foame lu gagica aia de a scris, a mincat si ea un t

              In fiecare an a scris la vizatorii auto programul de stimulare, dar nu era foamea asa ca azi ... maninca oamenii litere ca tin de foame...
              Last edited by bogdan_cr; 20 February 2015, 13:00.

              Comment


              • Nu era vorba de stornarea banilor ci de "comutarea" de pe o mașină (aflată deja în producție) pe alta(pe picior de intrare în producție).
                Învățați să citiți teancul de hârtii primite la comandă, înainte de a le semna.

                Foaia de întreținere se elibera la ridicarea autoturismului și era de obicei capsată la ultima pagină din Carnetul de garanție.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Pai si apare alta motorizate in locul 1.2 ?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Da, cica apare alta " minune " de motor, SCe 999cmc / 70 ( ? )cp, 3 cilindri, atmo.

                    Da` e pe lant, moare caroseria si lantu ` ramine intreg ...

                    Comment


                    • Deci se ajunge incet da sigur la performantele si puterea daciei 1300 din 1970... Sau chiar a daciei 1100
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Respect Dacia!

                        Comment


                        • Bravo dacia, se vinde mai bine in vest decat la noi, si se stie, europenii prefera hatchback, adica sandero
                          Se vede ca dacia a evoluat
                          Vad foarte multe trenuri care merg spre constanta, pline de loganuri,sandero si dustere, probabil merg la export

                          Comment


                          • Dupa ceva cugetari si analize privind utilizarea si utilitatea, astazi am dat comanda de un Sandero 1.2 laureat, alb (fara extra-optiuni).

                            Din pretul de 9200 euro se scad 1450 (contravaloarea tichetului RABLA) si o reducere de vreo 300 oferita de DACIA. In plus de asta, primesc doua seturi de cauciucuri (iarna + vara).

                            Termen de livrare aproximativ 10 aprilie! Pana atunci, astept sa demareze RABLA 2015 pentru a casa batrana SuperNova!
                            Last edited by fallax; 5 March 2015, 21:21.

                            Comment


                            • Sa o stapanesti sanatos!
                              Ce generosi cei de la Dacia, si reducere de pret, si cauciucuri de iarna

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google