Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @GuGu21 Stepway are garda la sol mărită și, pe aceleași drumuri și situații, unde la Logan nu intră ESP-ul la Stepway actionează fericit.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • editat ... era off topic... scuze...

      Comment


      • El e ok, dar si mai ok era un buton on-off, ptr ca sunt cazuri cand e bine sa fie pe off. Mai bine puneau on-off la esp si nu puneau eco... Ca toti zic ca e degeaba acel buton.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Gugu21 , Stetway'ul a costat 12400 . Nu am mai pus nimic pe el , doar cotiera m-ar fi interesat ... Oricum , doar accesorii poti pune (din ce am inteles) .

          Comment


          • Salutare
            La mine de cand am dat comanda pana a intrat masina in fabricatie nu a durat decat vreo 2 saptamani.
            Problema e ca nu pot sa o iau ca inca nu a inceput rabla si nimeni nu stie sigur cand incepe. Masina a iesit saptamana asta de pe banda si e in parc.Acu sa traiasca guvernul si sa demareze rabla.

            Comment


            • maryurs24... ce ai ales ce model si ce motorizare????
              De la Dacia si de la Ford se aude ca la jumatatea lui aprilie incepe.
              Last edited by 77sky; 29 March 2015, 18:15.

              Comment


              • Am ales motorul 1.2- seria limitata 10 ani

                Comment


                • Originally posted by maryurs24 View Post
                  Am ales motorul 1.2- seria limitata 10 ani
                  Eu am dat comanda pe 16 februarie si trebuia sa fie gata pe 4 aprilie tot SL10 cu Media Nav si Regulatorul limitatorul de viteză.

                  Comment


                  • nu am luat medianav ca e mai ieftin sa-l pun apoi.limitatorul de viteza nu prea imi este de folos

                    Comment


                    • Am cautat pe internet ceva noutati despre RABLA 2015 si singura stire mai actuala a aparut intr-un ziar regional (http://www.gds.ro/Actualitate/2015-0...a-mai-intarzie).

                      De la Ministerul Mediului nu vine nicio alta informatie, liniste maxima! (http://www.mmediu.ro/cautare/keyword:programul%20rabla).


                      Rabdare si tutun sa avem, ca va fi nevoie de ambele

                      Comment


                      • Gata trebuie sa inceapa in curind a fost publicata in monitoru oficial.

                        Programul "Rabla" va continua si in acest an, dupa ce regulile pentru desfasurarea acestuia au fost publicate luni in Monitorul Oficial. Astfel, cei care vor sa-si caseze masinile vechi vor primi o prima de 6500 de lei, la care se va putea adauga un ecobonus mai mare decat cel de anul trecut. Conform informatiilor facute publice in februarie de Ministerul Mediului, persoanele fizice vor beneficia in 2015 de mai multe tichete electronice.

                        Comment


                        • Vad ca deja agentiile de presa au preluat anuntul facut astazi de catre Ministerul Mediului.

                          Daca in perioada 1-10 aprilie se primesc dosarele producatorilor si distribuitorilor de autoturisme, cred ca e foarte probabil ca procedurile de validare aferente sa impinga demararea propriu-zisa a programului (pentru beneficiarii directi) spre ultima parte a lunii.

                          Tutusi, e bine ca se misca cumva lucrurile!

                          Comment


                          • Mai tarziu cu aproape o luna, ca asa e la noi

                            Comment


                            • Originally posted by nelu_71 View Post
                              Eu am dat comanda pe 16 februarie si trebuia sa fie gata pe 4 aprilie tot SL10 cu Media Nav si Regulatorul limitatorul de viteză.
                              se mai fabrica SL10?! Eu am fost la dealer si au zis ca nu se mai fabrica, inclusiv mai multi useri confirma acest lucru. Sunteti siguri ca nu vi s-a dat ceva din stoc ?
                              Poate prietenul nostru torque poate oferi ceva informatii aici

                              Comment


                              • Pe factură, pe lângă alte chestii(VIN, serie motor, cod radio) apare și data fabricației în clar ZZ-LL-AAAA
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google