Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai eu am vazut-o neechipata,la intrarea in vopsitorie
    in montaj nu am mai stat dupa ea
    eu am vazut doar tabla

    Comment


    • Tatal meu se ocupa de acte , "plimbat cu rabla" etc ... la fel cum spunea si cineva mai sus , " in 2-3-4 zile de la inceperea prog. se rezolva , primiti si masina " . Acum nu stiu daca au spus si ei ...sa scape de nebun , sau daca chiar asa este . Vedem ...

      Comment


      • Am dat si eu comanda pt un Sandero 1.2 Ambiance cu programul Rabla. Cu greu am mai gasit motorizare de 1.2. Nu se mai produc. Se vinde doar ce mai e in stoc. Din iunie va intra norma euro 6.
        Revin cu nota de comanda si reducerile aplicate.

        By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Sa il stapanesti sanatos!
          E pentru tine?

          Comment


          • @M.Florin: Asa, incet-incet, creste numarul de posesori de Sandero de pe forum

            Sunt curios ce promotie ai prins si care e termenul estimat de livrare a autoturismului.

            Comment


            • Merci Cristi. Nu renunt eu la Logan😆😆. Sandero va ramane in familie - probabil tata socru se va "ocupa" de el.


              Livrarea in saptamana 20.
              Promotia stiu ca e cu 4 ani garantie si reducere de vreo 300 de euro. Acum astept nota de comanda finala.

              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
              Last edited by M.FLORIN; 20 April 2015, 10:29. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • [QUOTE=M.FLORIN;1665767]Am dat si eu comanda pt un Sandero 1.2 Ambiance cu programul Rabla. Cu greu am mai gasit motorizare de 1.2. Nu se mai produc. Se vinde doar ce mai e in stoc. Din iunie va intra norma euro 6.
                Revin cu nota de comanda si reducerile aplicate.

                Sa il stapanesti sanatos!
                De rabla au zis cind incepe ???

                Comment


                • Originally posted by M.FLORIN View Post
                  Sandero va ramane in familie - probabil tata socru se va "ocupa" de el.
                  De detailing însă, sunt convins că tot tu te vei ocupa.
                  Să-l stăpâniţi sănătoşi!

                  Comment


                  • Originally posted by M.FLORIN View Post
                    Livrarea in saptamana 20.
                    Promotia stiu ca e cu 4 ani garantie si reducere de vreo 300 de euro.
                    Felicitari pentru achizitie!

                    Asta inseamna ca masinuta o sa apara in 5-6 saptamani de acum, pe undeva pe la finele lunii mai. Pana atunci lucrurile sunt clare si cu Rabla.

                    Comment


                    • @nelu_71 ... Eu nu ma iau dupa ce spune dealerul. Citesc doar ce apare aici --> http://afm.ro/rabla_autovehicule.php
                      Probabil ca va incepe saptamana viitoare.

                      @ampt ... Sa vezi tu ce frumos o sa arata dupa ce o sa mearga tata socru cu el pe camp ... atunci sa te ti detailing. O sa am pe ce sa probez solutiile alea heavy beauty.

                      @fallax ... Livrarea e preconizata dupa 20 mai. Oricum nu e graba.

                      Multumesc tuturor pentru urari.

                      By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Lista producătorilor respinşi în cadrul Programului de stimulare a înnoirii Parcului auto naţional – sesiunea 01-17 aprilie 2015 (publicată la data de 20.04.2015)
                        ANUNŢ
                        Contestaţiile se pot depune în termen de 5 zile lucrătoare începând cu data de 21.04.2015, până în data de 27.04.2015, inclusiv. Contestaţiile pot fi transmise prin orice modalitate care asigură confirmarea recepţionării acestora în interiorul perioadei de contestaţii, iar în cazul în care sunt transmise pe e-mail, adresa este secretariat@afm.ro.


                        Alta bomba aruncata de cei de la AFM. Deci adio sa ne putem ridica masinile de 1 mai.
                        Last edited by plasStik3; 21 April 2015, 04:14.

                        Comment


                        • Eu cred ca astas-a urmarit de catre AFM.
                          Dupa 1 mai

                          Comment


                          • Oricum au lungit-o rau cu perioadele de contestatii. Probabil ca au un interes aici.


                            By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

                            Avem si nota de conanda.
                            Reducere 300 euro si 12 luni garantie extinsa.
                            Cu tot cu trusa de securitate avem 7839.58 euro pt Sandero Ambiance 1.2 Blanc Glaciar.
                            Se va aplica ulterior reducerea pt rabla.

                            By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                            Last edited by M.FLORIN; 21 April 2015, 11:17. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Reducere 300 euro si inca un an garantie este buna oferta
                              7839 ambiance standard, sau cu ceva optionale?
                              Parca la ambiance se mai putea pune ac, proiectoare ceata, si vopsea- dar nu este cazul, daca zici ca este alba masinuta
                              Nu stiu daca la ambiance se poate pune navigatie, sau pachetul securite

                              Comment


                              • Originally posted by panselin4 View Post
                                Nu stiu daca la ambiance se poate pune navigatie, sau pachetul securite
                                Se pot monta dupa ce o cumperi. Aceste optionale se adauga, din fabrica, contra cost(300 euro, respectiv 400 euro), doar versiunii Laureate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google