Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by panselin4 View Post
    Reducere 300 euro si inca un an garantie este buna oferta
    7839 ambiance standard, sau cu ceva optionale?
    Parca la ambiance se mai putea pune ac, proiectoare ceata, si vopsea- dar nu este cazul, daca zici ca este alba masinuta
    Nu stiu daca la ambiance se poate pune navigatie, sau pachetul securite
    Am scris si ceva mai sus ca e doar Ambiance fara alte optionale.
    La ambiance se poate adauga (cf configuratorului dacia) doar AC si/sau proiectoare ceata.
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Atentie....Ambiance nu are filtru habitaclu si este destul de greu sa montezi dupa.......pt red prafului o sa fii obligat sa pui filtru de hota pe grila, asa am facut eu, alta solutie conv nu am gasit.
      Last edited by Oti; 22 April 2015, 07:42.
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • Ambiance îmi pare o varianta de echipare foarte corecta. Inițial, eram si eu hotărât sa comand acesta versiune. Unele chestii mai pot fi puse ulterior, iar de altele te poți lipsi fara probleme.

        Comment


        • Originally posted by Oti View Post
          Atentie....Ambiance nu are filtru habitaclu si este destul de greu sa montezi dupa.......pt red prafului o sa fii obligat sa pui filtru de hota pe grila, asa am facut eu, alta solutie conv nu am gasit.
          Cumperi capac si decupezi aeroterma. E mai scumpa, stiu, dar este o varianta.
          Pe mine nu ma intereseaza filtru acesta.
          Masina nu o conduc eu.

          By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Sunt ok si dotarile la ambiance, doar ca eu am avut loganul anterior fara aer, tot luat de nou,era preferance, avea tot ce aveam nevoie inafara de aer, si am zis ca fara aer eu nu mai cumpar
            5 veri fara ac in bucuresti, si la drum lung este crima
            As fi cumparat chiar acces, daca puteam sa i pun aer ca si optional
            Asa intre un ambiance cu aer luat ca optiune, si un laureat, a fost o diferenta destul de mica
            Variantele de masini sunt gandite de producator, in ideea de a nu putea sa ti cumperi cea mai ieftina varianta la care sa poti pune aer

            Comment


            • Cica de luni incep sa produca sarete cu motor euro 6. La reprezentanta spuneau ca va fi tot 1.2 ...nu stiau de motor de 1 litru. Livrarea la saretele cu E6 va fi de cca 1-1,5 luni si + 100€.
              Astea E5 din stoc...si ca e stoc berechet!


              Sent from mobile
              Keep walking...

              Comment


              • De luni incepe programu rabla .
                Ştirile de ultimă oră, disponibile online. Mediafax.ro iti ofera ştiri interne si externe în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport

                Comment


                • Era si timpul sa inceapa! Bucuria ”intreprinzatorilor” ce ofera servii de tractare. Vad ca deja unt destule anunturi pe OLX.

                  Comment


                  • Vezi ca rematu are transport gratuit.

                    Comment


                    • Nu prea cred...
                      Last edited by 77sky; 23 April 2015, 22:54.
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Aytreciclare.ro autorizata RAR,POLITIE,MEDIU ofera servicii de colectare,valorificare,reciclare deseuri,eliberam certificat distrugere/radiere auto,stoc piese dezmembrari auto,cel mai bun pret de pe piata,cantarire si transport gratuit,plata cash,OP


                        Bucuresti si Ilfov .....la remat sud este tot gratuit dar trebuie sa astepti dupa programare.
                        Last edited by nelu_71; 24 April 2015, 08:53.

                        Comment


                        • Anul trecut si eu gasisem un remat cu transport gratuit, la altii stiu ca se platea

                          Comment


                          • M-a sunat biroul de vanzari
                            Luni sa se prezinte proprietarul rablei cu copii legalizate dupa talon si carte si ne spune ce sa scrie pe hartia de la primarie

                            Comment


                            • Incepe alergatura cu actele

                              Comment


                              • Maine ma duc sa duc actele rablei la dealar pentru ca luni nu am timp (am fost azi la dealar).Luni o sa primeasca parola de la programul PSIPAN dealaru.Am scos 2 certifiate fiscale pe unu scrie PSIPAN 2015 si pe al doilea Programului de stimulare a innoirii Parcului auto national 2015 .Asa a zis dealaru ca sa scot cu denumire diferita sa fie sigur ca nu ma pune pe drum (doua exmplare certificat fiscal a costata 4 lei ).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google