Vanzari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • In concluzie, nu m-as urca intr-un Loggy produs acolo. Daca a fost de tura "vecinul"?

    In 2-3 ani vor ajunge si aia la un anumit nivel.

    Comment


    • Nu stiu unde am citit- parca pe ZF sau hotnews- ca din vara vor incepe productia de Logan 2 si in Maroc.
      O sa caut link ul
      Saab 9-5 Aero

      Comment


      • Norocul meu ca mi-am luat loganul acum pana n-a inceput ,,vecinul" sa vina la uzina in locul inginerului.
        soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

        Comment


        • Are indicator temperatura lichid de racire noul logan?

          Comment


          • Originally posted by spielbergl View Post
            Are indicator temperatura lichid de racire noul logan?
            Nu are. Sau ghindit ca nu are rost sa il puna.

            Comment


            • La proiectarea indicatoarelor de bord o fi fost vecinul. )))))
              soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

              Comment


              • Originally posted by spielbergl View Post
                Are indicator temperatura lichid de racire noul logan?
                Originally posted by Dreff View Post
                Nu are. Sau ghindit ca nu are rost sa il puna.
                Nasol......

                Comment


                • Originally posted by eugenmanea View Post
                  Nu stiu unde am citit- parca pe ZF sau hotnews- ca din vara vor incepe productia de Logan 2 si in Maroc.
                  O sa caut link ul
                  Au spus si astazi la stiri, atat Logan cat si Sandero se vor fabrica si la marocani...

                  Comment


                  • Tin minte cand mi-am luat Loganul Ph2 in octombrie 2011, agentul de acolo imi spunea ca daca vreau Logan sa imi iau acum ca in 2-3 ani se vor fabrica in Maroc. Om cu viziune agentul respectiv, deja a plecat de acolo la mai bine. Eu unul ca roman nu as cumpara nimic de la Dacia fabricat in afara tarii. Daca tot iau Dacie, o iau macar facuta la noi in tara.

                    Comment


                    • Nas crede sa le fabrice in maroc ca sa le aduca in romania. Nare nici un fel de sens asa
                      soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                      Comment


                      • Pai nu le aduce direct din Maroc, ci din Franta.

                        Comment


                        • „Dacă acest protest nu se va încheia rezonabil, iar angajaţii vor continua cu aceste cereri nerealiste, există probabilitatea tot mai mare ca Renault să transfere în Maroc o parte importantă a producţiei Dacia, deoarece costurile din România vor deveni prea mari“, a spus Constantin Stroe.
                          Cred ca asta era dintotdeauna in planul francezilor. Si vor folosi drept scuza neintelegerile cu sindicatul.

                          Comment


                          • In Romania dacia se cumpara si pentru brand, pentru faptul ca este o masina produsa la noi in tara. Daca vor muta productia in Maroc cred ca vor avea de pierdut pe tema asta.
                            soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                            Comment


                            • cand or sa fabrice noul Logan in Maroc la Mioveni or sa scoata alte tipuri cum s-a intamplat cu Logan faza 1 deocamdata noile modele se vor face la Mioveni dar asa s-a intamplat de fiecare data cand au loc negocieri pentru noul contract

                              Comment


                              • Si asta e adevarat. oricum cand oi schimba golanul o sa cer expre sa fie fabricat la mioveni. Eu nu vreau sa cumpar o masina romaneasca fabrica de un calaret de camila.
                                soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google