Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum nu, deși software știe:

    [tmc]
    tmc_enabled=0

    [tmc-http]
    enabled=1
    servers.size=1
    servers[0].url="http://tmcxxxxxxx.naviextras.com/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Originally posted by stoicanu View Post
      Toate masinile din dotare cu tcm de fabrica nu arata nimic pe Romania.
      Arata pe Germania cred ca Austria
      E logic sa nu arate din moment ce e contra cost si trebuie setat. Inclusiv pe Austria/Germania si alte cele trebuie setat, ca el nu are de unde sa viseze la fiecare tara in parte

      Comment


      • Toata europa care are a mers
        O sa fac sapaturi
        sigpic

        Comment


        • Media Nav Evolution

          Salut,

          Stie cineva daca se poate schimba softul de la Media nav-ul normal,cu cel de la evolution la fel de simplu precum se face si update-ul de harti?

          Am cont pe Dacia Nav Services si ma lasa sa descarc - scrie acolo ca dupa descarcare,dezarhivez,pun pe stick, il introduc in Media Nav si isi face update-ul...... chiar asa de simplu sa fie sa beneficiezi de noul soft?

          Comment


          • Acolo e altceva.
            Actualizarile de soft se fac prin Media Nav toolbox.
            Acolo este un update care se utilizeaza in cazul versiunii 2.1 care e cu bube si care poate duce la blocarea medianavului.

            By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Originally posted by M.FLORIN View Post
              Acolo e altceva.
              Actualizarile de soft se fac prin Media Nav toolbox.
              Acolo este un update care se utilizeaza in cazul versiunii 2.1 care e cu bube si care poate duce la blocarea medianavului.

              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!

              Am inteles,multumesc mult

              Comment


              • Cautand pe alte forumuri am inteles ca mediaskin ar fi versiunea free pentru medianav. Am gasit asta pentru versiunea 4.0.2 http://ahp.li/939550b9c64804e3008c.rar

                Comment


                • Eu am medi@skin pe Lodgy si sunt chiar multumit de el, nu merge camera pusa dar am senzori, in rest hartile merg foarte bine si le am actualizate la Q2, super multumit, am descarcat si vreo 7 skinuri de pe net si functioneaza bine, singura problena care ma deranjeaza sunt sagetile mici care arata directia, acelea care apar la apropierea de intersectie, am incercat sa-i pun un skin de igo dimka pentru ca acela arata informatile la intersectie tip panou de autostrada si nu reusesc, daca ma poate ajuta cineva sa inlocuiesc cumva sagetile acelea cu indicator tip panou autostrada as fi foarte recunoscator.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • a aparut si navi nou de pe editiile limitate,vazut-probat-montat interesant un pic fata de modelul vechi,ceva reglaje in plus si culori noi.
                      Attached Files
                      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                      Comment


                      • Singura "funcție" în plus e mixerul audio(reglajul independent pe surse, al volumului), prezent și la Medianav dar fără interfață grafică - asta din pozele prezentate.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Am o intrebare pentru cei mai experimentati, pot imperechea prin bluetooth doua telefoane deodata cu media nav? Deoarece am unul de servici si unu personal, amandoua cu android.

                          Comment


                          • din pacate in acelasi timp nu poti imperechea mai multe telef. decat unul singur.

                            Comment


                            • Nasol, Multumesc de raspuns

                              Comment


                              • Eu nu prea stiu un dispozitiv de tip player la care se pot conecta via BT mai mult de un dispozitiv.
                                In esenta totul are o logica.
                                Daca ai doua dispozitive conectate si suna ambele in acelasi timp ... poti raspunde la amandoua odata?

                                By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google