Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Erau bluetooth headseturi care stiau doua telefoane, si cand vorbeai la unu si celalalt suna , se auzea in ureche un ton de apel in asteptare. Mam gandit ca are ceva functie similara si medianavul.

    Comment


    • De acord ... eu am specificat mai sus ca ma refer la aparate de rip player nu la bt dedicat.
      Stiu si eu ca exista mutiquad-uri care pot insuma mai multe telefoane pe bt - un fel de centrala telefonica daca vrei, dar alea nu au ai player sau radio sau altceva.

      By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Mai am o intrebare, am tot cautat si nu am gasit exact, cati GB are memoria interna pentru medianav?, ca ma uitam la hartile de igo astea ultimele si trec de 4 gb

        Comment


        • Poți împerechea până la 8 dispozitive bluetooth, dar numai 1 va fi accesat la un moment dat.
          Memoria (HDD) e de 4GB în 4 partiții, cea pentru navi are peste jumătate din cei 4 GB.

          Mai caută pe acest topic, multe întrebări își vor găsi răspunsul.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Dar hartile nu sunt tot alea de igo? Ca atunci ce marime au varianta full europa? In ideea in care sa nu ma trezesc ca acum am luat navigatia si la anu nu pot sa ii fac update ca nu am loc. Asta am patit cu niste garminuri mai vechi. Mai studiez si celelalte pagini ale acestui topic.

            Comment


            • Dacă vorbim de Medianav cu hărți oficiale* (fără menavrus**), vei avea loc suficient.

              *doar .fbl și *.poi
              ** poți adăuga pe lângă .fbl și *.poi următoarele *.fda, *.fpa, *.fsp și atunci depășesți dimensiunea partiției de navi.

              La garmin problema era (la aparatele fără update de firmware) că nu vedea fișiere(în general hărți NT, nu NTU=unicode) mai mari de 2GB pe card
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Si fara menavrus stie sa isi ia harti de pe stick?, dar daca instalez menavrus?

                Comment


                • Asta e gluma ?
                  Hartile se cumpara R0 49euro /EU 119euro pe actualizare.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Nu era gluma, stiu ca se cumpara, si eu am luat full europa pe cand imi vine masina, am sperat ca exista ceva varianta de editat sys.txt (in cazul in care il are, vazand ca ii tot un fel de igo pe el) ca sa isi ia hartile de pe stick. Stiu ca hartile sunt codate, am vazut pe paginile anterioare.
                    Imi cer scuze daca ofensez pe cineva dar sunt mai incepator cu astea. Pe mine ma intereseaza in principal fbl, poi , buildings (ca imi place cum se vede) + speedcams. si alea daca nu incap in memoria interna ma gandeam la solutii alternative.

                    Comment


                    • Care actulizare este cu un trimestru in urma fata de ce e pe " liber". Cea mai ieftina (si mai buna) varianta dupa expirarea licentei initiale ramane menavrus. Si eu eram sceptic la inceput, insa acum ma bucur ca l-am cumparat. Isi merita banii
                      My Ride sigpic

                      Comment


                      • pana la urma stie cineva daca se poate conecta un telef la media nav prin "mirrorlink"?

                        Comment


                        • Nu se poate conecta.

                          By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Building nu vede din cauza de resurse, speedcams se poate dar sunt mai deranjante decat beepul de centura.
                            Oficial primesti doar fbl, poi si hnr.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Am inteles. Multumesc de info. Astept sa vina si sa ma joc putin cu medianavul.

                              Comment


                              • Bun, avem actualizare 4.0.5

                                ATENȚIE! Nu e pentru cei cu Menavrus - noi așteptăm indicații de la Alexander.


                                20150202_Renault_Dacia_OS_Update.tgz
                                schimbări:
                                nngnavi versiune 9.4.6.398870 din octombrie 2014
                                majoritatea aplicțiilor octombrie 2014
                                apare J92(Lodgy) în lista de RVC pe lângă B/K98 și J87
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google