Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum cine face presupuneri?

    E usor sa faci experiente, pe banii/nervii altora.
    Astept sa vad navi nativ cu harti la liber functional...pauza.
    Astept sa vad mediaskin pe 405 real nu 403 sau 409....pauza.

    PS masina e din 2012 nu 2013, 6 luni pentru r&d nu e un timp lung.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Din toamna veti avea ( eu nu am masina din gama Dacia ) camera pusa din fabrica. Cel putin firele o sa fie trase.
      Sursa: http://www.tech-accessoires.renault....cument_id=4760

      @t0rquemada
      Imi spui te rog cum pot edita postul? Am citit prin FAQ dar nu am butonul EDIT activ.
      Naviom.

      Comment


      • In sursa pusa de tine nu apare o astfel de informatie. Ceea ce citezi tu este pentru Duster. Deci sursa nu e credibila sau nu face referire la ceea ce spui tu.
        Editarea unui post este temporizata - 10 minute de la publicare - dupa expirarea temorizarii nu mai poti edita acel post.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • OK, am inteles. O sa fiu pe faza de acum inainte.
          Intradevar, am pus documentatia de fabrica pentru Duster. Sursa este din Uzina pentru orice Media Nav. Doar ca nu o sa fie in echiparea standard, ci ca optional la alti bani. Inca nu stiu pretul.
          Naviom.

          Comment


          • Originally posted by noni007 View Post
            Sincer nu sunt deloc curios ce forumuri frecventeaza lumea. Dar sa vad o atitudine ca a ta fara ca macar sa ai habar pe unde "am dat eu cu sapa" mi se pare un pic cam prea de sus. Te asigur ca nu sunt multe aparate cu GPS care sa-mi fi trecut prin mana si sa nu fi fost rezolvate.
            Si sunt o sumedenie de alte programe pentru MIPS de care rusii nici macar nu aveau habar.
            Calmeaza-te! E un forum, nu un blog cu un suprem si restul la ordinele sale. Bucura-te de Menavrus cum eu ma bucur de Medi@skin.
            Hei...don't be so aggressive! Omul e chiar profesionist si foarte bine intentionat. Si sincer nu am avut niciodata impresia ca ar vrea ca cineva sa fie la ordinele, lui, really! Come on, calm down...

            Viata poate fi frumoasa, ok?! :-)

            Comment


            • Originally posted by M.FLORIN View Post
              In sursa pusa de tine nu apare o astfel de informatie. Ceea ce citezi tu este pentru Duster. Deci sursa nu e credibila sau nu face referire la ceea ce spui tu.
              Editarea unui post este temporizata - 10 minute de la publicare - dupa expirarea temorizarii nu mai poti edita acel post.
              Florin, am nevoie de putin ajutor cu Media-Nav, lasa-mi nr de telefon... sau suna-ma tu te rog... ti-l las pe privat.

              (am citit cate ceva pe aici,dar sunt ffffoarte multe pagini si am vazut ca te pricepi la navigatie...)

              Comment


              • Pe X79 ph2 de RU există cablaj de rvc încă din 2014 care culmea, nu se pupă cu ce a apărut în ianuarie.

                În mod normal rvc-ul e comandat de medianav nu de becurile de marșarier. În toată documentația de ...........(nu dăm din casă) disponibilă se face așa.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Am reusit sa instalez si eu Menavrus, totul e ok, urmeaza sa cumpar si rear view camera.

                  Mii de multumiri lui t0rquemada pentru ajutor.

                  Comment


                  • Pentru cine doreste sa dezinstaleze corect 4.0.5 sau Menavrus din motive ca garantia sau dorinta de a pune Medi@skin ma poate contacta pe PM.

                    GRATIS bineinteles, asa cum ar trebui sa fie.
                    Naviom.

                    Comment


                    • Pai si cum ramane cu Medi@skinul pe 4.0.5 oficial? Merge sau nu merge?

                      By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Cine ma ajută pentru a actualiza hărțile de pe navi igo medianav 4.0.5?
                        Mulțumesc.

                        Comment


                        • Medi@skin 2 va fi pe 405. Deocamdata nu. Stiu ca plangi de nerabdare dar mai stai nitel.
                          Naviom.

                          Comment


                          • Dupa ultimul patch de securitate care inlocuieste 209 slabe sperante de rulare pe fwo405 a oricarui program din surse "sigure".
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Originally posted by t0rquemada View Post
                              Avertizările "merg" și în ROmânia, trebuie să ai 1 fișier + menav.
                              Cum merg si in Romania, mai exact?

                              Originally posted by t0rquemada View Post
                              Dupa ultimul patch de securitate care inlocuieste 209 slabe sperante de rulare pe fwo405 a oricarui program din surse "sigure".
                              Sa inteleg ca softul actual MediaNav este 4.0.5? Eu am 4.0.3. merita actualizat? Va trebui ulterior reinstalat Menavrus?
                              Last edited by mstamate; 10 April 2015, 09:34. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • @mstamate: Ai pm.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google