Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau să folosești alte programe, navi sau altceva.

    Ce ai folosit era o soluție încropită pe genunchi ce a preluat din soluțiile oferite de menavrus.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Proaspat intors dintr-un tur de 3400km. Mediavanul a funtionat impecabil dupa problemele avute acum 2 saptamani cu uitarea setarilor si dupa reinstalarea de OFW 403 si Menavrus 4053.
      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

      Comment


      • Am un Stepway de vreo saptamana si am observat ca Medianav-ul nu citeaste toate piesele de pe stick. Pe stick sunt vreo 82 de mp3-uri iar Medianav-ul nu vede decat vreo 32. Stick-ul e de 16 Gb si l-am formatat in Fat32

        Comment


        • Sunt doar .mp3 și .wav că altceva pe original nu vede ?

          Sunt toate fișierele în root sau ai și alte foldere?

          Piesele au denumiri kilometrice/ce conțin caractere speciale ?!@#$%_ etc ?
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Sunt multe piese mai vechi descarcate de pe Youtube si transformate in mp3. Unele din ele au denumiri mai lungi si au si paranteze in continutul numelui. Toate sunt in format mp3. E un singur folder pe stick.

            Comment


            • Esti sigur ca nu confuzi numarul de pagini cu numarul de melodii? In lista iti apare numarul de pagini. 32 pagini x 3melodii/pagina = 96 melodii
              Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

              Comment


              • E in regula. Pe afisaj la lista apar de fapt cate 3 piese pe display iar in dreapta apare pagina si numarul total de pagini nu numarul total de piese. Asa e daca nu te uiti cum trebuie.

                Comment


                • Are cineva un link catre speedcam-urile din Romania ( poate restul Europei ) ? Pe site-ul de unde iau hartile nu mai merge nici un link...

                  Comment


                  • Mi-am pus speedcam-uri acum ceva timp, le-am testat si nu iti recomand. O sa iti urle prin orase la toate semafoarele care au camera de supraveghere si ii enervant.
                    Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                    Comment


                    • Eu am pus hartile Here Q1 2015 pe Igo, si nu sunt actualizate pe Piatra Neamt, nu apar sensuri giratorii de 2 ani, podul, intersectii....pe tom tom 09 2014 este ok pt Piatra. Scriu asta pt inf celor care isi pun harti noi.

                      Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                      Last edited by Oti; 21 September 2015, 14:05.
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Aceeasi problema pe Bulgaria, portiuni noi din autostrada catre Varna lipsa
                        My Ride sigpic

                        Comment


                        • Vad ca au aparut harti "TomTom 2015 03" , poate sunt mai bune, inca nu le-am incercat.
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Medianav-ul vede oficial și fără probleme doar hărți navteq aka here.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Se poate activa la sl10 eco scoring? De fapt in meniul media nav il am deja doar ca nu inregistreaza datele cu exceptia celor privind viteza medie dar si aia eronata(ex: 438,50 km/h)

                              Comment


                              • Salut,

                                Se intampla la toata lumea sau doar la mine ca dupa ce se inchide Apelul telefonic sa se auda un pocnet in boxa de pe dreapta - pasager?
                                Parca am mai citit pe forum la alt utilizator aceeasi problema. Stie cineva vreo solutie sau e un bug cu care trebuie sa ne obisnuim.

                                Am Menavrus 4.0.5.3.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google