Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu, Sygic va fi pe oficial, cu suport pentru modem 3G
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Pentru Sygic o sa platesti in fiecare an 50 euro pt update la harti?

      Comment


      • Nu folosesc Sygic, dar suportul pentru modem usb 3G e necesar

        Testate până acum Huawei E153, Huawei e1550, Huawei e3372s
        Last edited by t0rquemada; 22 December 2015, 19:28. Reason: Automerged Doublepost
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by liviunvl View Post
          Din fabrica am avut Romania si Bulgaria 2012.Q4. Dupa actualizarea gratuita am Romania si Bulgaria 2014.Q4. Daca selectam Romania 2015.Q2 imi spunea ca trebuie sa platesc 49 euro
          aceeasi situatie si la mine dar acum cateva zile am primit un mail ca pot face actualizari gratuit pana la 14 ianuarie 2016.am primit Romania si Bulgaria 2015 Q2.
          am facut deja actualizarile numai ca nu mi-am dat seama de foarte mari diferente intre 2014 Q4 si 2015 Q2.

          Comment


          • Pentru actualizarea free, on time only tu(utilizatorul) nu selectezi nimic, ai licență separată ce face lucrul ăsta, adică îți dă ultima hărtă disponibilă pe licența(RO,BG sau EU) ta.

            E ofertă promo la POI premium la hărți cumpărate până pe 16.01.2016
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • sincer,pentru ca nu ma pricep,nu inteleg exact ce spui.
              eu am facut acele actualizari gratuite(in cele 90 de zile)iar apoi a mai venit asta ultima din 2015.
              nu am cumparat nici o harta.

              Comment


              • Confunzi update-ul de sistem cu update-ul de hărți.

                Că sa nimerit să cazi pe o promoție, asta e - zi mersi. De obicei ai un singur update gratuit la harți, restul pe bani.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  Confunzi update-ul de sistem cu update-ul de hărți.

                  Că sa nimerit să cazi pe o promoție, asta e - zi mersi. De obicei ai un singur update gratuit la harți, restul pe bani.
                  da,stiu ca fac confuzii,ce vorbiti voi pe aici e un fel de chineza pentru mine.incerc sa ma dumiresc atat cat pot folosi medianav-ul.
                  in prima faza software-ul sau ce-o fi era 4.0.3 si la prima actualizare a intrat 4.0.6 +hartile din 2014.

                  Comment


                  • Eu am facut 2 update gratis la harti. Prima in urma cu aprox 2 luni si am primit 2014Q4, iar a doua ieri si am primit 2015Q2.
                    Mentionez ca sunt in perioada celor 90 zile (parca pana pe 30 decembrie).
                    Am facut pana acum si 2 update de soft e la 4.0.3 la 4.0.5 si apoi la 4.0.6.

                    Nu stiu daca conteaza, dar am Duster, iar navigatia e luata cu full Europa.

                    PS. Am mai citit pe forum ca sunt care au facut update-uri gratis la harti si dupa ce au expirat cele 90 zile.

                    Comment


                    • Salut.vreau sa-i multumesc pe aceasta cale lui Bogdan alias t0rquemada pentru anutorul dat la resoftarea Navigatiei Lg Lan5200 am instalat manavrus atentie nu mediaskin si sa bulit navi manavrus asta este de tot cacatul .infine ideea este ca baiatul asta este beton multumesc Bogdane.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • Nu menavrus a fost problema la tine, menavrus instalat "pe curat" și cu licență e ok.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Folie protectie ecran, unde se gaseste pe un site romanesc?
                          Posesor Sandero Stepway, 0.9 tce.

                          Comment


                          • Iti iei o folie de tableta de 7-10" de la orice magazin online/hypermarket, ti-o tai cu un cutter pe dimensiunile ecranului si o aplici.
                            Last edited by epuru; 29 December 2015, 19:22.
                            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                            Comment


                            • Salut, am un Stepway din octombrie 2015, cu harti pe media nav din 2012 si am incercat sa actualizez.Am facut miscarea cu stick-ul la masina m-am intors in casa am deschis dacia tool box am bagat stic-ul si incepe direct ca '' sunt actualizari importante pt dvs'' descarca direct ceva si gata ma da afara .Nu pot sa ma loghez nu pot sa vad catalog nimic. El stie ce a descarcat acolo ca eu nu. Fac eu ceva gresit?

                              Comment


                              • E normal, vede actualizare de sistem(adică 4.0.6) și ți-o baga direct pe stick.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google