Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E evolution, teoretic se poate repara, ma cauti de luni
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • La voi, cand faceti streaming de pe bluetooth, telefon cu Android, va arata pe medianav numele melodiei? La mine apare doar ceva de genul "NO TITLE" si butoanele de prev. stop/play si next, iar butonul options nu face nimic sau este chiar gri-nu mai stiu exact... Am incercat doar cu format MP3, MediaNav ver. 4.0.3.
      Pe telefon imi arata si numele melodiei, artist....

      Comment


      • Depinde de versiunea de Android. La telefonul anterior aveam versiunea 2.3 si nu afisa nimic. Acum am Android 5.1 Lolipop si imi arata si titlul melodiei si artistul. Asta se intampla cand ascult posturi de radio de pe internet, cu mp3 nu am incercat, astea le ascult de pe stick
        Last edited by liviunvl; 4 March 2016, 10:06.

        Comment


        • Android 4.2.1 Jelly Bean. A mai incercat cineva pe aceasta versiune de android (4.2.1)?

          Comment


          • Eu am Andriod 4.2.2 si imi arata titlurile melodiilor. Si la mine butonul "Options" este gri la streaming prin BT de pe telefon. "Options" functioneaza cand asculti muzica de pe stick.

            Comment


            • Poate influenta afisarea titlului melodiei playerul folosit pe telefon? Voi ce player folositi pentru a reda fisierele pe telefon?

              Comment


              • Playerul Androidului.

                Comment


                • Poate sa imi sugereze cineva cum pot sa modific volumul microfonului la car kit-ul bluetooth al unui Sandero 2?

                  Ideea este ca ceilalti ma aud foarte incet.

                  Daca exista vreo setare?

                  Atasez poza cu playerul masinii.
                  Attached Files
                  fara

                  Comment


                  • Ce versiune de menavrus folosiți ?

                    Comment


                    • Menavrus 4.5.0.3

                      Comment


                      • Luna trecuta am avut drum prin Bucuresti si am trecut pe la t0rquemada sa ma ajute cu montajul RVC. Din pacate am avut ghinion si camera instalata a crapat dupa 1 minut. Am comandat alta, ieri a sosit, iar azi am finalizat singur montajul. Totul bine pana acum, sper sa nu mai am probleme cu noua camera.

                        Multumesc lui t0rquemada pentru tot ajutorul oferit.
                        IMG_20160305_192309.jpg

                        Tot Menavrus 4.0.5.3 am si eu.
                        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                        Comment


                        • Era camera OEM?
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Nu, amandoua si cea stricata si cea noua sunt de pe Aliexpress, acelasi model de la acelasi vanzator. Daca era de origine faceam montajul in reprezentanta. Adica de origine nici nu mi-as fi pus ca trebuie data gaura in tabla.

                            Prima a fost 23$, la a doua m-am inteles cu chinezul sa mi-o lase la 15$ ca n-am nevoie de cabluri si de lampa numar ca le am deja montate pe masina de la prima camera.
                            Last edited by epuru; 5 March 2016, 21:17.
                            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                            Comment


                            • Cine ma ajută cu un link pt global_cfg.zip 560875. Mulțumesc anticipat

                              Comment


                              • global_cfg.zip 633708 cel mai nou: http://we.tl/AVjXtHFVMM
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google