Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi!

    E foarte bun pretul!

    Comment


    • Am primit de la Александр un mail privind o nouă versiune pentru MENAVRUS ! Are cineva detalii ? Ms.

      Comment


      • Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Am cumparat Menaco! Din cate am citit pe forum licenta ar fi interschimbabila Menaco/Menavrus. Intrebarea este, pot sa pun Menavrus cu licenta Menaco, si daca raspunsul este da, de unde fac rost de softul Menavrus?
          Multumesc anticipat

          Comment


          • Originally posted by bestiuta2007 View Post
            Am primit de la Александр un mail privind o nouă versiune pentru MENAVRUS ! Are cineva detalii ? Ms.
            Acelasi mail l-am primit si eu. L-am intrebat pe Alexander daca e moca upgrade-ul insa nu mi-a raspuns (inca). Voi ce stiti?

            @t0rquemada, ce zici, merita instalata? Pe mine ma interesa mai mult pentru radio online dar si acum pot face streaming pe BT de pe telefon > TuneIn radio asa ca parca nu m-as complica...

            Comment


            • Dacă ai licență de menavrus upgrade-ul e gratis.

              Momentan sunt în teste.

              Pentru modem 3G situația e mai "complicată" trebuie Huawei E153, e1550, E171, E173, E352, E353, e3236, e3131 și e3372s, și ZTE MF100, ZTE MF112, ZTE MF627 sau ceva cu hardware echivalent, documenatația îți spune ce și cum
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Presupun ca nici TMC - in continuare - nu e functional, asa ca ma mai gandesc ref. la upgrade..

                Comment


                • Stii cum functioneaza TMC ? NU cred ca o sa fie in veci asa ceva pe Menavrus...

                  Comment


                  • Ai TMC în navitel via internet, adică la fel cum e și pe EVOlution
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Ma intreb de ce pt conexiunea la net este necesar un modem USB si nu se foloseste o conexiune Bluetooth la un telefon care asigura traficul de date. E o limitare hardware?

                      Comment


                      • Pe scurt, da.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Are careva vreo idee de ce nu mai merge navigatia stock? Nu-mi mai vede niciun satelit. Pe Igo nu sunt probleme, vede 8-10 bucati si merge blana.

                          Comment


                          • De asta "Pe Igo nu sunt probleme", când te apuci să folosești tot felul de "soluții" fără să știi cum funcționează așa se întâmplă.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Da, ai avut dreptate. Am scos stickul, l-am bagat iar si acum merge. De acolo era. Mersi

                              Comment


                              • Pentru cei care au mai montat camera pe logan MCV II ce ziceti aceasta este compatibila pentru a o lega la MEDIANAV? Ma refer si la dimensiune si la specificatiile tehnice. Sau daca aveti alte recomandari le astept cu interes .
                                Si inca ceva: care lampa vine inlocuita cu cea a camerei? Cea din stanga sau cea din dreapta masinii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google