Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atunci e de garantie.

    P.S. E posibil sa fie nevoie de un update la 3.0.5 (se poate face chiar si fara amprenta). Au mai fost probleme la unii utilizatori la crearea amprentei pe stick (probabil alta versiune de hardware cu fw 2.0.9.). Eu nu am auzit/citit nicaieri de blocare navigatie pe medianav.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Nu pot face update. Nu intra in meniul navigatiei...

      Comment


      • Masina e noua? Ai umblat in softul medianav? Daca raspunsurile sunt da si nu, atunci te duci la garantie.

        PS Se poate update si fara amprenta : "Important Note If you have a problem during the update process, please download the file below. Copy and unzip it to the USB stick root, and connect the USB stick to your device. The update process will start". Procedura e pentru 2.1.0 dar se aplica si la 3.0.5.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Au pus astia pe site-ul medianav 3.0.5? ...

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Vezi aici
            C:\Users\numeletau\AppData\Roaming\dacia\workingdi r\download_cache
            20130710_Renault_Dacia_OS_Update.tgz
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • ... stii ca la mine e bulit toolboxul ... :-(

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Buna seara!
                Isi merita banii aceasta navigatie?Precizez ca am dat comanda de un sandero 2, 1.2-75 cp gri platine si vreau sa schimb culoarea, sa iau pe alb si cu cei 300 de euro sa imi pun navigatie.
                Last edited by Crs. Sandel; 13 August 2013, 19:17. Reason: Am mai adaugat o descriere

                Comment


                • Pe gri platine nu prea se vede jegul. Deh, culoare anti jeg. Albul e o culoare foarte pretentioasa. Esti sigur ca e o alegere buna ? Nu poti sa mai pui 300 E si sa iei gri platine cu navi ?

                  Comment


                  • Din pacate nu prea se mai poate, intrucat am depasit bugetul cu cateva sute de euro si m-am gandit astfel sa fac aceasta modificare, dar nu-i bai daca raman fara navigatie(am pe telefon).Dar daca isi merita banii, poate imi conving parintii sa mai puna acolo 300 de euro plus ca mai vreau sa ii pun folii pe geamuri plus aparatoare plus obturatoare plus alarma, care mai sunt niste costuri.

                    Comment


                    • Eu as inclima mai mult spre culoare decat spre navigatie mai ales ca acel casetofon are tot ce vrei pe el mai putin nav.
                      sigpic

                      Comment


                      • Si eu la fel. Mai ales ca navigatia se poate pune ulterior, dar culoarea odata aleasa aia ramane. A mea e gri perlat, si ma jur ca o spal la 2 saptamani. Inainte o aveam albastra si o spalam la 2 zile.

                        Comment


                        • Si a mea la fel de gri este si o spal cand vreau sa fac curat in interior.
                          sigpic

                          Comment


                          • ... de la navi la cat de des o spalam. Hai va rog sa nu deviem de la topic ca mi-l inchide si pe asta.
                            Revenind ... navi este o solutie utila - eu in folosesc zilnic mai ales cu displayul pt telefon etc.
                            Daca se poate eu zic sa fie navi insa exista si varianta achizitionarii ulteriore - aici pe forum se vinde cu 1000 lei - si montarea lui pe masina. Dezavantaluj e ca ai ceva de munca pana iti montezi microfonul in tavan si antena de gps prin bord. Da' nu e imposibil.
                            Sfatul meu ar fi sa mergi cu o masina cu media nav sa vezi cum e si iti faci singur o idee daca merita sau nu.

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Multumesc mult pt sfaturi.O sa raman la Gri Platine, iar in ceea ce priveste navigatia, avand in vedere ca se poate monta ulterior, ma mai gandesc. Dar daca o montez ulterior, nu pierd garantia pe partea electrica?

                              Comment


                              • Originally posted by M.FLORIN View Post
                                ... de la navi la cat de des o spalam. Hai va rog sa nu deviem de la topic ca mi-l inchide si pe asta.
                                Revenind ... navi este o solutie utila - eu in folosesc zilnic mai ales cu displayul pt telefon etc.
                                Daca se poate eu zic sa fie navi insa exista si varianta achizitionarii ulteriore - aici pe forum se vinde cu 1000 lei - si montarea lui pe masina. Dezavantaluj e ca ai ceva de munca pana iti montezi microfonul in tavan si antena de gps prin bord. Da' nu e imposibil.
                                Sfatul meu ar fi sa mergi cu o masina cu media nav sa vezi cum e si iti faci singur o idee daca merita sau nu.

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                Era vorba de ales intre culoare sau nav.
                                Cum ai spus si tu , se poate pune ulterior pe cand culoare este cam dificil si mult mai scump.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google