Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aha, mersi, macar nu ma mai chinui sa gasesc
    Nu-i neaparat o problema, doar ca arata cam urat cu litere mari. Asta e, pot sa traiesc cu asta.

    Comment


    • Eu n-am gasit optiunea asta, probabil nu exista, dar hai sa intreb totusi:

      Exista vreo posibilitate sa-l faci sa redea numai anumite foldere de pe stick?
      adica am in radacina 10 foldere, vreau sa cante numai folder 1,3 si 7, de exemplu. Sa selectez folderele astea undeva si sa nu mai umblu eu prin foldere sa schimb.

      Comment


      • NU. Poate "sta" doar intr-un folder. Cauti la Repeat None/All/Folder etc.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by Dangulica View Post
          Am facut dimineata update la 3.0.5 (parca, oricum ultima versiune) si s-a rezolvat si cu RDS-ul. Acum afiseaza cu nume peste tot.
          Mai ramane sa fac update la harti (Q4) si sa descoper unde mama ma-sii sunt ascunse literele mici din tastatura la navi (cand adaugi o adresa la favorite), ca momentan nu pot sa scriu decat cu litere mari.
          Cand scri o adresa variantele le ai cu litere mari si mici asa cum trebuie.
          sigpic

          Comment


          • Unde? Cum?
            Cand adaug o adresa la favorite imi apare direct scris strada cu litere mici, cum trebuie, dar cand incerc eu sa sterg si sa scriu altceva nu gasesc decat literele mari. N-am gasit nici un "shift" nicaieri, chiar daca schimb tastatura din "qwerty" in "abc" sau altele

            Comment


            • Pai nu ai face el automat.
              Nu te apuci sa scri sms-uri doar adrese.
              sigpic

              Comment


              • Am inteles, deci nu poti folosi tu literele mici.
                (ps. eu sterg strada si scriu Home, Work, Gradinita, etc.).
                Dar inca o data, asta pana la urma nu e o problema, doar un feature. Se poate trai bine mersi si fara.

                Comment


                • Ce versiune aveti la harta de baza, la mine este versiunea din 2009, se poate face update la harta de baza? Precizez ca am harta romaniei, cei care aveti instalata harta europei ce vers. aveti la baza harti????

                  Comment


                  • Stai linistit toti avem aceeasi versiune de basemap
                    [nima]Basemap 2009.09
                    Data Source © NIMA VMAP0
                    Data Source © U.S. Geological Survey

                    ~BAS|2009.09
                    <LOG>
                    <TS>20091215 12:24:02</TS>
                    <NM>convp_roadnetwork</NM>
                    <ST>RN conv</ST>
                    <VER>8,3,3,122081</VER>
                    <AR>Win32</AR></LOG>
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Salutari la toata lumea!
                      Asa ca si chestie interesanta, vi se pare corect ca in Italia acelasi Logan, aceeasi navigatie sa coste doar 100 €. Daca nu ma credeti intrati pe configuratorul de pe dacia.it si convingeti-va. In plus orice optionala se poate adauga separat nu ca la noi cu ''pachet''. Mie unu nu mi se pare corect deloc...

                      Comment


                      • uita-te la orice masini vrea muschiul tau si vei vedea ca in alte tari nu e ca in romania. Si asta pentru ca prostul si sclavul de roman permite orice.
                        La noi de ce duster-ul nu are DRL cu Led dar prin alte parti are?

                        Comment


                        • Pai hai sa vedem si preturile la masini si cred ca o sa gasim raspunsul.
                          sigpic

                          Comment


                          • Exemplu off topic:acelasi Sandero comandat in Romania e mai ieftin cu 1 000 de euro decat unul comandat in Franta( ma refer la masina comandata de mine). Sa fie oare vorba de calitatea materialelor, desi nu cred acest lucru sau sa fie din cauza ca francezii au salarii mult mai mari comparativ cu salariile noastre?

                            Comment


                            • De aici optiunile la ei sunt mai ieftine.
                              Pretul masini este mai scump.
                              Nu pune fabricantul nimic in plus fara sa ia banii pentru ori cine s-ar fabrica acea masina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Off> In italia nu se vinde Logan2. Doar Sandero si MCV, iar ca idee roata de rezerva e 120e
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google