Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, azi am incercat sa fac si eu noul update de la 8.0.5 .Surprizaaa....Media Nav Toolbox nu recunoaste amprenta.
    Am incercat toate modalitatile stiute pana acum : formatare stick cu FAT32, cu Ntfs, rulare Dacia Media Nav Toolbox ca Administrator dar degeaba....nu imi recunoaste stick-ul...bineinteles, am incercat mai multe stick-uri.
    Voi ati intampinat asta pana acum?
    O seara faina!

    Comment


    • Media Nav Toolbox poate fi folosit doar pe Win 7,8 sau 10. De dimineata nici mie nu mi-a vazut amprenta, era instalata aplicatia pe Win Xp, apoi a mers cand am incercat intr-un Win 10.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Pe win 10 am incercat si eu.Nu imi dau seama ce are de nu o vede.

        Comment


        • Incearca si reinstalarea aplicatiei pe pc iar apoi formatare stick fat32 si restul procesului...


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Am incercat si asta pe 2 laptop-uri dar tot acelasi rezultat....

            Comment


            • Originally posted by sadicu View Post
              Am updatat si eu acum...nu e nimic spectaculos pana acum, maine am sa merg mai mult cu masina si o sa incerc sa imi dau seama daca e ceva modificat prin meniuri
              Chiar nimic?

              Sent from my MI 5 using Tapatalk

              Comment


              • 9.1.1
                -modificări poze din ecranele 4x4 - din duster ph2 în duster ph3
                -modificări poze sistem AVM/AAP pentru Duster ph3
                -adăugare siglă boot FIAT
                -adăugare linii de ghidaj pentru mai multe modele
                -îmbunătățire recepție DAB
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Ai mai multe detalii despre

                  -adăugare linii de ghidaj pentru mai multe modele ?

                  Comment


                  • Vă ajută cu ceva dacă au apărut linii de Kwid?!
                    Attached Files
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • OK, deci practic nimic pentru Logan...

                      Comment


                      • Am fost la service dar ce fac ei pot face si eu. Adica upgrade. Am facut. Am ajuns la 9.1.1. Vedem acum care e treaba. Am luat si Dusterul si are tot 9.1.1 deci pot compara.
                        M-a enervat prostul de inginer de la Simpotrans Afumati ca cica ce pretentii sa am ca sunt ULC (Ce e aia? Ultra Low Cost). Inginerul asta e un tampit care nu are ce cauta acolo - isi defaimeaza singur marca si isi bate joc de mana care ii da sa manance.
                        Cat priveste Dacia, eu am o parere super buna. Pacat ca niste tampiti sunt lasati sa strice din interior...

                        PS As fi curios sa vad un changelog sa stiu ce e nou un 9.1.1 fata de 8.0.5...stie cineva?

                        Scuzs. Am vazut mai sus. Multumesc Torque.
                        Last edited by cristiandan; 31 March 2018, 20:31. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Va salut,de acum 20 de minute m-am pricopsit din nou cu aceasta eroare.
                          A mai intampiat cineva? Se mai poate repara/sterge? Sa ma pregatesc de o noua navigatie?
                          Multumesc frumos si o seara faina!
                          Attached Files

                          Comment


                          • Cauți suport la cei ce au făcut scripturile

                            sau

                            cauți secțiunea (unde o cauți scrie în fereastra cu eroarea)

                            # -------------------------------------------------
                            # Log
                            # -------------------------------------------------
                            Sub Log(message)
                            If ( DirExists( DirMD\"LOGMEDIAEVO" ))
                            WriteFile( DirMD\"LOGMEDIAEVO\Mediaevo.log" , "<< " & FormatTime("d/m/Y H:i:s") & " >> " & message & "^NL^" , TRUE )
                            ElseIf (DirExists( "\Storage Card4\NNG\LOGMEDIAEVO" ))
                            WriteFile( "\Storage Card4\NNG\LOGMEDIAEVO\Mediaevo.log" , "<< " & FormatTime("d/m/Y H:i:s") & " >> " & message & "^NL^" , TRUE )
                            EndIf
                            EndSub

                            pe care o comentezi sau modifici true în false
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Multumesc mult ! O sa incerc in cateva minune. Revin cu rezultatul.
                              Multumesc din nou!

                              Comment


                              • @cristiandan, csf, ncsf. Din păcate pentru tine, inginerul are dreptate, dacă puneau R-Link era alta mâncare de peste, poate de prin 2020.
                                P.S. Inginerul e angajat la patron, nu la Dacia, acu sa fi mulțumit ca ți-a spus pe șleau și nu s-a codit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google