Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E pdf arhivat, nu redenumit

    Cititi cu atentie instructiunile, faceti backup la medianav si, daca nu intelegeti ceva, intrebati.
    NU RASPUND DE EVENTUALE DEFECTIUNI.
    Last edited by t0rquemada; 29 September 2013, 16:26. Reason: Automerged Doublepost
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Mie imi zice ca este protejat de o parola.
      sigpic

      Comment


      • Zip-ul nu are parola.

        E inclus si Coreplayer perfect functionabil.
        Last edited by t0rquemada; 29 September 2013, 23:28. Reason: Automerged Doublepost
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Pentru cei care nu pot deschide link-ul click aici
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Ce harti aveti instalate din fabrica pe media nav?

            Comment


            • Masina din 12.2012 cu harti pt RO, NQ 2011 Q2
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Pe Clio Estate 2013 am harta Romaniei si a Bulgariei 2011 Q2 parca

                Comment


                • Eu am instalat Q4 2012 atat pentru romania cat si pentru bulgaria.

                  Comment


                  • Urmeaza sa fac si eu actualizare la soft si la harti.

                    Comment


                    • Sunt curios cum arata un fisier cu update de harti. Poate careva sa-mi trimita?

                      Comment


                      • Va salut,

                        Am si eu o problema media nav-ul. Cum pot copia contactele din telefon ca in momentul in care imi conectez telefonul nu le vede?

                        Numai bine

                        Comment


                        • Salut.
                          Verifica mai intai in setarile telefonului - conectivitate b.t. - daca ai permisiunea telefonului ca media navul sa accesese continutul agendei si playerului.
                          De obicei la prima imperechere telefonul ar trebui sa iti ceara acordul pentru accesare agenda etc ( cel putin pe android asa e) iar daca acolo dai nu ... nu se conecteaza la agenda.
                          Oricum interesant e ca dupa imperechere, daca adaugi un contact nou in agenda media navul nu il stie . .. trebuie sa le desperchezi pe ambele si apoi sa refaci imperecherea los. Eu asa fac o data pe luna ca sa am si in media nav agenda completa. Posibil sa depinde si de telefon dar la mine unul (am un galaxy s3) asa face.
                          Bafta
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Mersi, si al meu are android si tot samsung e, dar o sa incerc sa caut prin setarile telefonului sa vad ce gasesc. Multumesc pentru sfat

                            Comment


                            • Mai simplu ... fa desperechere - stergi de pe media nav unde il ai memorat - si reimperechezi. La conectare samsungu te intreaba ceva de genu permiteti media nav sa se conecteze la continutul agendei etc etc .. si acolo dai da sau ok ...
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • trebuie sa stie si telefonul sa faca share de agenda ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google