Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate dadea si loganul de pe care era furat in banii astia ...nu stiu, zic si eu, nu dau cu parul ...

    Comment


    • Sincer, fiind în târg, mă așteptam să-mi ceară 350-400 lei, la modul la care pe OLX costă 400-500 lei, plus că spunea că-mi oferă pe radio cd-ul meu (nou -nouț) 200 lei. Dar când l-am auzit cu 800 lei... m-am lăsat păgubaș.
      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

      Comment


      • Pai de la mama ei costa 400 euro...poate mai are el un magazin in Vitan care se numeste "Dacia" si acolo i-a pus pretul de 5500 ron

        Comment


        • Originally posted by Catalin S. View Post
          Am dat azi iar o fugă prin Târgul Vitan... și pentru că de ceva vreme voiam să-l întreb pe nenea ăla cu navigațiile cu cât vinde un Media Nav, mi-am luat inima-n dinți și i-am "aplicat" o întrebare...

          Foarte sigur pe el, tipul cerea "doar" 800 lei pe una SH la modul la care (citez) "La magazinul Dacia costă 55 milioane". WTF? Deoarece, tipul avea toate replicile la purtător, mi-am dat seama instant nu era chip să port un dialog "corect". Bine, adevărul este că și eu am greșit... Eram îmbrăcat mai sport așa, mai de cartier și poate m-o fi luat de gușter (desigur, pamflet la ultima afirmație).

          Aștept acum să-mi parvină navigația de pe un Logan 2018, doar că vânzătorul, un coleg de job, așteaptă și el la rându-i alta pe Android de pe AliExpres...

          Să așteptăm împreună, zic... pen'că așa e frumos.

          *totuși, 55 milioane nici când a apărut nu cred că era atât
          Pretul corect al unui medianav e de 350€. Mie atat mi-a aratat configuratorul Dacia acum 2 ani cand am cumparat masina. Pe un site de vanzari (stiti voi nu fac reclama) se vand la preturi de la 400 la 900 lei.

          Comment


          • Originally posted by Catalin S. View Post
            Atept acum s-mi parvin navigaia de pe un Logan 2018, doar c vânztorul, un coleg de job, ateapt i el la rându-i alta pe Android de pe AliExpres... :
            Ceva detalii despre navigatia colegului se poate? Model, pret?

            Comment


            • Originally posted by sadicu View Post
              Pai de la mama ei costa 400 euro...
              Fix așa mă gândeam și eu, că este mult mai ieftin (nu mai rețineam exact cu cât).

              Originally posted by danLaza View Post
              Pretul corect al unui medianav e de 350€.
              Corect! Parcă 1200 lei dădea Dacia la un moment dat (T0rquemada să mă corecteze dacă greșesc).

              Originally posted by C.Mike View Post
              Ceva detalii despre navigatia colegului se poate? Model, pret?
              Din păcate nu cunosc amănunte. Oricum, din câte îmi amintesc, știe ce vrea și ce caută. Mâine la birou îl voi întreba mai multe... și revin.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • 300 la dacia.
                Eu recomand userul planetara.

                Comment


                • Configurația vine cu radio, mai dai 300e+radio și primești medianav. Pretul de dialogys era 690e acum e 741euro+tva
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Da torque, nu m-am gândit la aspectul asta. Ai dreptate.

                    Comment


                    • Dpdv al clientului optiunea MediaNav, la achizitia masinii, costa 300Euro. Asta practica toti constructorii: la achizitie optiunile sunt mult mai ieftine decat post-achizitie.

                      Dar la Dacia mi se pare o prostie sa ceri 741Euro+TVA pe MediaNav Evo. Asta daca nu cumva sunt incluse si hartile full-europe. Dar si asa tot e mare pretul tinand cont ca avem un ecran tactil rezistiv, windows ce 6.0, procesor MIPS, spatiu de stocare mic; adica un dispozitiv ce incorporeaza tehnologii antice.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Probleme la citirea melodiilor

                        Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat in legatura cu medoliile mp3 de pe USB.. imi citeste doar o parte din melodii si nu stiu dece?

                        Am 70 de melodii puse pe USB si imi citeste doar o parte din ele mai exact 24 de piese..

                        Am convertit toate melodiile si tot nu merge..
                        Last edited by Robert7; 26 April 2018, 12:16.

                        Comment


                        • Încearcă să redenumești piesele, să faci titlurile mai "scurte".

                          Este posibil ca sistemul de operare să nu știe să le citească, să interpreteze fișierul.
                          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                          Comment


                          • Am incercat si varianta asta si tot nu vrea..

                            Comment


                            • Foldere, caractere speciale, bitarate?

                              Comment


                              • Melodiile se pun în root, preferabil denumiri scurte fără caractere speciale și testate în prealabil pe pc
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google