Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca le pun in foldere la fel imi citeste doar cateva.. pe pc merg.. pe alt player imi citeste toate piesele.. doar pe acest media nav nu vrea..

    Comment


    • Sunt manele? Ca sigur nu le citeste atunci

      Lasand gluma, e greu sa ne dam seama noi. Vezi si tu ce melodii iti citeste si ce nu si compara,vezi ce e diferit. Ia una pe care nu o citeste si da-i numele uneia pe care o citeste adaugand un caracter in plus. Vezi daca merge. Daca nu merge inseamna ca nu e de la denumire, ai eliminat o potentiala cauza. Pe urma pune-le in acelasi folder. Si tot asa ...

      Comment


      • Nu sunt manele.. :-) posibil ca alea sa le citeasca n-am incercat, dar voi incerca..

        Le-am convertit toate in Wma si citeste doar cateva din toate melodiile ce sunt pe USB.. le-am convertit toate in Mp3 cu aceeasi format si nici asa nu vrea..

        am facut update la versiunea de sistem nici asa..
        Last edited by Robert7; 26 April 2018, 15:19.

        Comment


        • Originally posted by Robert7 View Post
          Daca le pun in foldere la fel imi citeste doar cateva.. pe pc merg.. pe alt player imi citeste toate piesele.. doar pe acest media nav nu vrea..
          Ciudat, eu am melodii in foldere care la randul lor sunt in alte foldere, si nu am avut nici o problema cu nici un mp3, majoritatea sunt rip-uite de pe youtube.

          Comment


          • Am incercat si varianta sa descarc un album intreg si nici asa nu mi-o citit toate melodiile din 40 doar 13..

            Comment


            • Incearca si cu alt stick, poate ca este unul cu probleme... Eu am si folder in folder, denumiri lungi si tot citeste

              Comment


              • Ia stickul asta asa cum e si baga-l in alt player de la alt Logan daca ai posibilitatea. Daca merge e clar de la player daca nu mai investighezi

                Comment


                • Vezi ca torque zicea ceva de marimea stick-ului ptr update...
                  Poate are influenta și aici.... Desi nu cred.

                  Comment


                  • Originally posted by C.Mike View Post
                    Ceva detalii despre navigatia colegului se poate? Model, pret?
                    Am revenit cu bad news! Se pare că al meu coleg din păcate nu va mai face achiziția navigației de pe AliExpress sau nu o va face prea curând.

                    ÃŽn linii mari... După ce a ridicat mașina în urmă cu vreo 3 zile, s-a declarat momentan foarte mulțumit de MediaNav-ul de pe Logan. Altfel spus, va trebui să mă reorientez, deși prioritare pentru mine ar fi altele. ÃŽmi pare rău că nu te pot ajuta, dar vezi că oferte la chinezi sunt cu duiumul. Buget să fie.
                    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                    Comment


                    • Mersi mult Catalin.
                      Eu am avut medianav pe celalalt Logan stiu cum este(nu m-a impresionat foarte tare), totusi un android parca ar fi mai tentant, un waze, diverse aplicatii,etc.
                      Sa auzim numai de bine.

                      Comment


                      • C.Mike, adevarat ca medianav nu e impresionant insa compenseaza prin stabilitate sau mai bine zis prea putine surprize. ceva gen o am pierdut lista cu favorite.

                        Insa oricat de tentant e androidul, nu uita ca vine de pe aliexpress si nu ai garantie adevarata. Poate sa nu iti mearga camera, poate sa nu vina cu meniu ok, lucruri din astea nasoale care nu au rezolvare.

                        Oricat de neimpresionant e medianav, parerea mea e ca te poti baza pe el cand ai nevoie. Si eu folosesc waze si mi-as dori android pe medianav insa nu as renunta la el pentru ceva de pe aliexpress.

                        Comment


                        • De acord, de asta il intrebam pe Catalin. Deocamdata studiez piata.
                          Last edited by C.Mike; 27 April 2018, 10:35.

                          Comment


                          • Iete jucărie ieftină pe Aliexpress!

                            O fi ceva de capul 'mneai?
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                            Comment


                            • Fără CD și touch capacitiv adică așa
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Si eu il vazusem pe acesta care este foarte ispititor [emoji847], dar dupa ce am mai primit ceva informatii referitoare la can bus mai m am linistit si te astept ( t0rqemada) cu aplicatia pt waze ( cand o scoate dacia) + ce am mai discutat noi [emoji39].

                                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google