Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Camere se gasesc pe toate gardurile ... ideea e sa stim ca le putem conecta la aparat.
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Cred ca singura problema va fi conectarea acesteia la nav care , cred, se va face prin usb .
      sigpic

      Comment


      • Asa ma gandesc si eu ... ca altfel nu prea ai cum decat doar daca te apuci de bricolat mufa video prin spatele aparatului.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Originally posted by stoicanu View Post
          Cred ca singura problema va fi conectarea acesteia la nav care , cred, se va face prin usb .
          Daca se va face prin usb mai bine ma dau jos sa vad cat mai am de dat in spate decat sa vad agatate fire pe bord.

          Comment


          • La mine isi fac senzori treaba .
            Nu cred ca as avea nevoie de camera.
            Eu astept video player .
            sigpic

            Comment


            • O idee de camera
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Super tare , este dedica Renault-Dacia.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by stoicanu View Post
                  La mine isi fac senzori treaba .
                  Nu cred ca as avea nevoie de camera.
                  Eu astept video player .
                  cum oare reusiti sa actualizati hartile ca la mine nu vrea (am reusit decit sistemul de la 2. 0 la 4.0 ) la conectare vad ca este valabil q4 si atit si mai nou am tot incercat conectarea unui tel cu android culmea tot lg si agenda nu o vede decit istoricul conv...o mizerie de navigatie sau poate doar suportul..mai am timp in cele 90 zile..si astia nu o sa vada un ban pentru actualizare de la mine clar

                  Comment


                  • 1. ai actualizat sistemul doar din toolbox sau ai facut amprenta? Cu amprenta vei putea actualiza si hartile. Iti recomand sa astepti 85 zile pana la update.
                    2. in telefon trebuie sa cauti setarea legata de acces la agenda/lista apeluri.
                    3. pana acum INCA nu a fost spart igo original deci sigur vom platii daca vrem actualizari.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Originally posted by t0rquemada View Post
                      Nu luati de pe alibaba! sunt cei mai multi si mai mari tepari acolo! Stiu firme care au semnat contracte si si-au luat teapa. Am si prieteni care au vrut sa cumpere, au platit si teapa produs. Au avut noroc ca au platit prin PayPal si au recuperat banii. Cautati pe gogales intai vanzatorii de pe alibaba pt mai mlte detalii.

                      Comment


                      • A fost un exemplu de camera.
                        Multumim pentru recomandare.
                        sigpic

                        Comment


                        • uite AICI camera ok. Eventual ASA daca vrei cu infra si sa nu dai gaura mare in bara
                          Iar ca monitor ASTA pare interesant, mai ales ca e defapt camera "de bord".
                          Gasiti pe eBay cam tot ce vreti, iar daca nu va descurcati sau nu vreti sa va complicati cu conturi facute, puteti apela cu incredere la mine sau la Cristi_XP

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            1. ai actualizat sistemul doar din toolbox sau ai facut amprenta? Cu amprenta vei putea actualiza si hartile. Iti recomand sa astepti 85 zile pana la update.
                            2. in telefon trebuie sa cauti setarea legata de acces la agenda/lista apeluri.
                            3. pana acum INCA nu a fost spart igo original deci sigur vom platii daca vrem actualizari.
                            1. am pus un stick de 4 g formatat fat la masina (probabil asta inseamna amprenta.)apoi conectat la calculator apoi masina si update de 4 .0 apoi iarasi conectat la masina (harta a ramas q2) iar colectat informatii ,apoi calculator ,gaseste harta q4 si sta..(am schimbat si calea de descarcare din calculator dar nu am dat pe stick..numai asa am vazut ca downlodeaza..)apoi masina si nu vrea decit sa colecteze informatii (probabil tot amprenta).fisierul primit unde tre pus pe stick? de ce sa astept 85 zile?nu cred ca mai apare si alta versiune de harta
                            2.la telefon am renuntat (lista merge nu merge agenda)
                            3. sint in perioada de 90 zile si nu merge asa ca nu ma gindesc ca o sa mearga cind o sa platesc (doar am platit 300 e ca sa nu am mai multe device dar se pare ca nu este asa)

                            Comment


                            • Am impresia ca nu faci amprenta corect. Dupa ce ai facut amprenta pe stick ar trebui sa ai un folder NaviSync si un fisier synctool_log.txt
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by Razvy View Post
                                uite AICI camera ok. Eventual ASA daca vrei cu infra si sa nu dai gaura mare in bara
                                Iar ca monitor ASTA pare interesant, mai ales ca e defapt camera "de bord".
                                Gasiti pe eBay cam tot ce vreti, iar daca nu va descurcati sau nu vreti sa va complicati cu conturi facute, puteti apela cu incredere la mine sau la Cristi_XP
                                Mie prima camera mi sa parut cel mai ok.
                                Practic nu faci nimic decat sa schimbi lampa la numar.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google