Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat costa o actualizare?
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Toata Europa , doar varianta 2012 Q4, 119 euro , Romania 49 euro, Europa de west 99 euro si Europa de est 99 euro, ultimele trei avand 2013 Q2.


      Revin> am reusit sa fac totusi o actualizare care nu ma intereseaza deloc, la Maroc, Martinica si Guiana Franceza... WTF
      Last edited by cosmins2000; 1 November 2013, 20:14.

      Comment


      • @cosmins2000 Ce am scris mai sus e valabil si pentru tine.
        Costurile sunt 119euro/Qx (x=1 la 4) Full EU
        49euro/Qx (x=1 la 4) RO.
        probabil +TVA

        Oricum urmatoarele harti, la mine vor fi gratis.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • @t0rquemada nu am inteles postul tau 464,dar uite ce am eu acum:

          Si nu m-am prins de ce la tine urmatoarele harti vor fi gratis...
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            ...
            Oricum urmatoarele harti, la mine vor fi gratis.
            Vreau si eu
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Cu totii vrem , putina rabdare.
              In mod normal update-ul garantat era 2012Q4, inregistrarile cu Mixed sunt destul de curioase. Ai fw 4.0.2?
              La mine initial 2011Q2, dupa upgrade 2012Q2
              Last edited by t0rquemada; 1 November 2013, 20:47.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Am 4.0.2. Si la mine ceva de genul ala a dat cu 2011 initial si apoi cu 2012. Acum cel putin am q2 2012.
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  Ai fw 4.0.2?
                  DA, azi l-am facut.

                  Comment


                  • Salut!
                    Azi am facut un update la Navigatie, dar la sfarsit imi cere CHEIE AUTENTIFICARE formata din 4 cifre. Am dat 0000 dar nu a mers. Am masina noua cumparata de 2 luni jumate. Am mai facut un update acum vreo luna si a mers fara probleme, nu mi-a cerut nicio cheie niciun cod. Acum a ramas Navigatia blocata pe ecranul ala cu CHEIE AUTENTIFICARE. Are cineva vreo idee?

                    Multumesc!

                    Comment


                    • Pai tasteaza-i codul de autentificare pe care l-ai primit la cumpararea masinii. Ar trebui sa mearga asa.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Si daca nu ma insel se regaseste pe factura de achizitie..
                        sigpic

                        Comment


                        • Mersi mult pt promptitudine! Era intr-adevar pe factura Cod Radio.

                          Comment


                          • si functioneaza acum? ... ca nu ne-ai spus finalitatea?
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Originally posted by stoicanu View Post
                              Eu nu am facut nici o actualizare inca sunt la versiunea 1.1.3.
                              Daca totul merge ok chiar am nevoie de ele?
                              MARE ATENTIE ...DACA SE FACE UPDATE DE HARTA SE FACE DOAR O DATA GRATUIT IN CELE 3 LUNI DE LA ACHIZITIA MASINII (este mai bine poate sa se faca pe la sfirsitul perioadei de 3 luni) cazul meu soft 2 si harta trimestrul 2 din 2012...facut update la 4 si harta q4 TOT 2012 si acum cind se poate face update la q2 2013 ..nu se poate ...si raspuns de la v.c ca trebuie sa platesc ca am avut DOAR UNA ACTUALIZARE GRATUITA...MAMA LOR ...LE-AM SPUS CA DE CE NU MI-AU PUS HARTA LUI COLUMB PE MASINA si ca ar fi fost normal sa am trim 2 din 2013 la livrare...masina ridicata in octombrie...NU AM STIUT DE ACEST ASPECT....LIBER LA RASPUNSURI ..SE STIA ASA CEVA?

                              Comment


                              • Inainte sa cumperi masina ar fi trebuit sa te documentezi. Dupa ce ai cumparat masina ar fi trebuit sa citesti manualul Medianav si tot ce tine de dacia.naviextras.
                                Update-ul la softul sistemului este gratuit.
                                Update-ul la harti este platit, cu o perioada de gratie de 90 zile in care poti actualiza O SINGURA DATA harta.
                                Ultima versiune a hartilor disponibile pe naviextras RO NQ(navteq)2013 Q2 si EU NQ 2012 Q4.
                                Off: Garmin are tot harti Navteq ultima versiune e 2014.30
                                Last edited by t0rquemada; 3 November 2013, 19:59.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google